reklama

Gastromenu.sk: Objednajte si jedlo alebo rezervujte miesto vo vašom obľúbenom podniku online

Objednávanie jedla online prostredníctvom počítača a mobilu z pohodlia domova alebo z práce je služba, ktorá má nesporné výhody. Vďaka gastronomickému portálu Gastromenu.sk si aj v Trnave môžete objednať jedlo alebo zarezervovať miesto vo vašej obľúbenej reštaurácii či podniku.

Portál Gastromenu.sk poskytuje obidve tieto služby, teda objednávanie jedla a rezerváciu miesta online prostrednícvom počítača a mobilu.

“Službu online objednávky jedál a nápojov poskytujeme približne jeden rok, online rezervácia miest funguje dva mesiace,” hovorí spoluautor projektu Gastromenu.sk Branislav Brežák.

Ilustračné foto: Branislav Brežák / Gastromenu.sk

Ako tvrdí, gastroportál zareagoval na dopyt moderného zákazníka, ktorý si tento druh servisu vyžaduje.

“Online komunikácia samozrejme prebieha v rámci zákonov o ochrane osobných údajov, ktoré nám určuje GDPR,” pripomína druhý zo spoluautorov Ľuboš Brežák.

Objednávanie prostredníctvom počítača a mobilu poskytuje užívateľovi viacero výhod. Napríklad aj ušetrenie času.

Zaregistrovaný zákazník si za každú objednávku pripisuje na svoje konto určitý kredit, vďaka čomu môže byť ďalšia objednávka lacnejšia.

Kredit sa pripisujú len tí užívatelia, ktorí sú alebo sa zaregistrujú na Gastromenu.sk.

Aktuálne si cez portál môžu zákazníci objednať online donášku obedového menu, jedla alebo nápojov z troch trnavských reštaurácií, po jednej zo Smoleníc a Vištuku.

Zo 16 reštaurácií, ktoré majú ponuku na Gastromenu.sk, je možné urobiť objednávky telefonicky.

Pre viac informácií navštívte Gastromenu.sk.

(PR)

Ilustračné foto: Branislav Brežák / Gastromenu.sk

Ulož ako PDF
Napísal 13. marca 2020 11:18. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.