reklama

Ozvala sa nám nezvestná Anna, po ktorej pátra polícia. Odkazuje: „Som v poriadku.“

Pátranie po nezvestnej iba 16-ročnej Trnavčanke Anne Suchoňovej dostalo vo štvrtok večer nový rozmer. Deň predtým, v stredu 8. septembra, sme zverejnili výzvu polície, ktorá žiada o pomoc pri pátraní po nezvestnej dievčine. „3. septembra v dopoludňajších hodinách odišla z miesta svojho trvalého bydliska a od tejto doby sa zdržiava na neznámom mieste,“ uviedla polícia v materiáli, ktorý zaslala všetkým slovenským médiám.

Vo štvrtok 9. septembra o 16:41 hodine sa objavil pod článkom diskusný príspevok v tomto znení: „Ta prva, to som ja … A som v uplnom poriadku :) rodine sa ozyvam, vedia ze som v pohode, len chcu aby som sa vratila domov, preto robia tieto problemy s policiou… Anna Suchonova.“ Príspevok bol odoslaný z Veľkej Británie a obsahoval aj e-mailovú adresu s menom Anny Suchoňovej.

Asi o dve hodiny neskôr sme obdržali na našu adresu e-mail, pod ktorým bola podpísaná Anna Suchoňová. Žiadala nás, aby sme celú záležitosť vysvetlili a uviedli na pravú mieru.
Pisateľka v e-maile uvádza: „3.9.2010 som odišla do zahraničia a hneď ako som dorazila, volala som domov. Čiže rodina vie kde som, a že som v poriadku. Tak nechápem, prečo sa to tam objavilo, a prečo bolo napísane, že sa rodine neozývam, keďže im volám a píšem každý deň.“
Autorka e-mailu ďalej vysvetľuje, že  jej matka s bratom chcú, aby sa vrátila domov a sľúbili jej, že na políciu nikdy nepôjdu. „Oklamali ma,“ sťažuje sa mladé dievča.

Údajná Anna Suchoňová sa v e-maile zaslanom na našu adresu sťažuje aj na políciu: „Poslala som im dva e-maily a do dnešného dňa mi neodpovedali. Ale hlavne že som zverejnená všade v novinách a na internete ako nezvestná. Tak vás prosím, uveďte celú vec na správnu mieru. Aj toto ma presvedčilo, že odchod do zahraničia bol ten správny krok,“ dodáva autorka e-mailu.

AKTUALIZOVANÉ 10. septembra 22:34 h

Ankina sestra Lenka tvrdí, že jej sestra odišla do Anglicka za 38-ročným priateľom, s ktorým sa mala zoznámiť cez Facebook. Povedala to pre čas.sk. „Nič nám nepovedala, nič si so sebou nezobrala a odišla. Vedeli sme o tom, že má niekoho na facebooku,“ uviedla Lenka pre čas.sk a dodala, že rodina sa o ňu bojí: „Chceme ju naspäť, chceme, aby sa vrátila domov.“ Lenka potvrdila, že Anna sa rodine ozvala. Svojim blízkym oznámila, že chce zostať v zahraničí a nemajú sa o ňu obávať.Ulož ako PDF
Napísal 10. septembra 2010 0:52. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.