reklama

Na Prednádraží prasklo vodovodné potrubie, bez vody zostali stovky domácností

Vo štvrtok predpoludním zostali bez dodávok pitnej vody obyvatelia časti sídliska Prednádražie, Špíglsálu, lokality Za traťou, ale aj Bieleho Kostola. Príčinou výpadku dodávok vody bolo prasknuté potrubie na Šafárikovej ulici.

Záverečné práce na odstraňovaní havárie

Zamestnanci spoločnosti TAVOS začali s odstraňovaním následkov havárie vo štvrtok ráno, približne o 11.30 hodine odstavili dodávky vody. Tá chrlila hektolitre z hydrantov na chodníky a cesty aj na Bottovej ulici či Šafárikovom námestí.

Bez vody sa obed variť nedá, pomôcť som si musel balenou vodou z obchodu,“ poznamenal jeden z obyvateľov Prednádražia.

TAVOS pristavil pre obyvateľov postihnutej lokality cisternu s pitnou vodou asi o 15. hodine .

„Toto potrubie si už niečo pamätá, jeho vek je približne 45 rokov. V tejto chvíli finišujeme s utesňovaním postihnutého miesta. Predpokladáme, že dodávky pitnej vody pre domácnosti obnovíme približne o 16. 30 hodine,“ informoval nás pracovník vodárenskej spoločnosti krátko pred šestnástou hodinou priamo na mieste havárie.

VIDEO:

Fotogaléria:

Ulož ako PDF
Napísal 30. septembra 2010 16:42. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.