reklama

Nočný požiar v byte na Hospodárskej ulici

V sobotu 2. októbra o po jednej hodine v noci zasahovali hasiči v obytnom bloku na Hospodárskej ulici. Na operačné stredisko prijali hlásenie o šíriacom sa dyme v jednom z vchodov.

Ilustračné foto

„Po príjazde na miesto udalosti bolo zistené, že dym sa šíri z bytu na prízemí. Vstup do bytu umožnil piatim zasahujúcim hasičom rodinný príslušník majiteľa. Vo vnútri sa nachádzala jedna splodinami intoxikovaná osoba, ktorú hasiči vyniesli na bezpečné miesto a poskytli jej predlekársku pomoc formou podania kyslíka,“ informoval hovorca KR HaZZ v Trnave Ivan Peťko.

Príčinou zadymenia bytu a spoločných priestorov v obytnom dome bol požiar stravy na sporáku. „Po zabezpečení miesta požiaru príslušníci hasičského a záchranného zboru odovzdali priestory polícii. Postihnutá osoba na ďalšie pozorovanie do Fakultnej nemocnice v Trnave,“ dodal I. Peťko.

Následkom požiaru vznikla priama materiálna škoda vo výške 100 eur.

Ulož ako PDF
Napísal 2. októbra 2010 9:01. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.