reklama

Nočný požiar balkóna na Zelenečskej sa obišiel bez zranení

V noci zo sobotu na nedeľu 6. februára 2022 prijali trnavskí hasiči oznámenie o požiari balkóna na Zelenečskej ulici.

Na miesto udalosti vyrazila osemčlenná posádka z hasičskej stanice v Trnave.

Po vykonanom prieskume bolo zistené, že plamene zachvátili väčšiu časť balkóna, pričom svojou výškou siahali až na podlahu balkóna vyššieho podlažia.


<

em>FOTO: HaZZ Trnava

„Na lokalizáciu a likvidáciu požiaru bolo nariadené použitie vysokotlakového prúdu a následný výstup na balkón po rebríku. Počas prípravy hasiacej látky sa na horiacom balkóne objavila osoba z vnútrajška bytu, ktorá začala požiar hasiť vedrami s vodou. Zasahujúca jednotka vystúpila pomocou rebríka na balkón a umiestnením vysokotlakového prúdu na ohnisko požiar zlikvidovala. Časť hasičov vstúpila do bytu, ktorý vykazoval známky čiastočného zadymenia. Príslušníci skontrolovali zdravotný stav všetkých piatich obyvateľov, ktorí pri požiari neprišli k zraneniu. Na ventiláciu zadymenej bytovej jednotky bola nariadená prirodzená ventilácia pomocou otvorenia okien. Následne bol vykonaný prieskum aj ostatných podlaží ubytovacieho objektu a taktiež bytovej jednotky nad miestom požiaru. Príčina vzniku požiaru je v štádiu vyšetrovania,“ uviedla hovorkyňa KR HaZZ v Trnave Lena Košťálová.

Ulož ako PDF
Napísal 8. februára 2022 8:06. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.