reklama

Požiar na balkóne na 10. poschodí spôsobil škody za tritisíc eur

Odhodený nedopalok cigarety spôsobil v pondelok ráno o 8. hodine požiar na balkóne v jednom z trinásťposchodových činžiakov na sídlisku Linčianska.

Foto: HaZZ Trnava

Na mieste požiaru zasahovalo s pomocou troch vozidiel osem trnavských hasičov. „Požiar vznikol na 10. poschodí činžiaku na Golianovej ulici, ohlásený bol o 8.07 hodine. Oheň pohltil na balkóne časti nábytku, matrace a papiere, vplyvom požiaru došlo k prasknutiu slenenj výplne balkónových dverí. Príslušníci jednotky požiar zlikvidovali o 8.43 hodine pomocou dvoch kusov prenosných práškových hasiacich prístrojov a  prúdu z vnútorného požiarneho hydrantu,“ priblížil včerajší ranný zásah hovorca KR HaZZ v Trnave Ivan Peťko.

Po sprístupnení bytu hasiči vykonali kontrolu priestorov termokamerou a vykonali dohľad aj v susedných bytoch. Materiálne škody spôsobené požiarom vyčíslili na 3000 eur.

Ulož ako PDF
Napísal 17. mája 2011 8:08. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.