reklama

Na železničnej stanici horel rušeň, požiar sa obišiel bez zranení

V pondelok 17. júla 2023 vo večerných hodinách zasahovali trnavskí hasiči na železničnej stanici pri požiari rušňa na stanici v Trnave.

Požiar bol ohlásený pre 23. hodinou.

„Vodič lokomotívy pred príjazdom hasičskej jednotky odpojil trolejové vedenie a uzemnil vlak. Taktiež vykonal aj evakuáciu cestujúcich. Na likvidáciu požiaru boli nasadené štyri kusy ručných hasiacich prístrojov. Na odvetranie zadymeného priestoru vlaku bola nasadená pretlaková ventilácia. Po uhasení požiaru sa vykonal prieskum termovíznou kamerou, ktorý preukázal požiar technického zariadenia v rušni,“ informovala hovorkyňa KR HaZZ v Trnave Lena Koľťálová.

Pri udalosti neprišlo k zraneniu. Predbežné škody na vlaku odhadli na sumu 3 000 eur. Hasičom sa podarilo uchrániť majetok v hodnote 12 000 eur.

Ilustračné foto: trnava-live.sk

Ulož ako PDF
Napísal 18. júla 2023 10:54. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.