reklama

VIDEO: Dôchodkyňa spadla na trnavskej stanici pod vlak, s obrovským šťastím vyviazla bez zranení

Na trnavskej železničnej stanici došlo v pondelok 24. januára 2022 vo večerných hodinách k hrôzostrašne vyzerajúcej nehode. Hlavná aktérka, 73-ročná žena, mala obrovské šťastie.

Trnavská polícia zverejnila video nehody s dovetkom, aby si ho potrel každý, koho by niekedy napadlo naskakovať alebo vyskakovať z rozbiehajúceho sa vlaku. Riziko pádu je v takomto prípade naozaj vysoké.

„Krátko pred 22:00 hodinou prijali železniční policajti oznámenie o páde ženy z nástupišťa. Po ich príchode na miesto už našli staršiu ženu sedieť v bezpečí, na lavičke. Policajti zistili, že pri tom, ako chcela nastúpiť do už idúceho rýchlika, sa neudržala a spadla do medzery medzi nástupišťom a vlakovou súpravou. Pomáhať jej pri tomto kaskadérskom kúsku mala neznáma žena, pravdepodobne jej kamarátka. Idúci kolos ju našťastie nezachytil, a podarilo sa jej dostať do priestoru pod nástupišťom. Na celý incident sa s hrôzou pozerali nielen cestujúci, ale aj rušňovodič z druhého vlaku, ktorý ihneď upozornil výpravkyňu. Tá dala urýchlene znamenie na zastavenie vlaku,“ opísala udalosť hovorkyňa KR PZ v Trnave Zlatica Antalová.

Zdroj: KR PZ Trnava

Staršia dáma iba zázrakom vyviazla z nebezpečnej situácie bez zranení. Podarilo sa ju vytiahnuť späť na nástupište bez zjavných poranení. Privolaní záchranári dôchodkyňu na mieste jednorázovo ošetrili. Kvôli tejto mimoriadnej udalosti mal rýchlik meškanie 30 minút.

„Policajti si dôchodkyňu, za jej nerozvážny čin a porušenie zákona, predvolajú a budú ju a aj jej ‚spolubojovníčku‘ riešiť v správnom konaní. Za spáchaný priestupok im môže hroziť pokuta až do výšky 500 eur,“ pripomenula Antalová s dovetkom, že naskakovaním do alebo z idúceho vlaku v prvom rade ľudia vážne ohrozujú svoj vlastný život, ale hrozí im aj vysoká pokura. „Toľko šťastia, ktoré mala táto pani, vy už mať nemusíte,“ dodala.

Ulož ako PDF
Napísal 26. januára 2022 15:13. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.