reklama

Železniční policajti zabránili na trnavskej stanici tragédii

V piatok 1. apríla 2022 ráno zachraňovali železniční policajti z Trnavy ppráp. Peter a nstržm. Kristína muža v ťažkej životnej situácii.

Ako priblížila hovorkyňa KR PZ v Trnave Zlatica Antalová, na železničnú políciu v Trnave oznámil pracovník Centra riadenia dopravy, že v koľajisku na prvom nástupišti leží neznáma osoba.

„Do dvoch minút od vyslania bola na mieste policajná hliadka, ktorá muža dostala do bezpečnej vzdialenosti od koľají. Policajtom sa s mužom len veľmi ťažko nadväzovala komunikácia. Napriek tomu sa s ním neustále snažili rozprávať a až do príchodu záchranárov muža upokojovali. Privolaná RZP si ho po pár minútach prevzala do opatery a bez viditeľných zranení ho previezla do nemocnice,“ povedala k prípadu.

Vzhľadom na citlivosť prípadu nebude polícia poskytovať žiadne bližšie informácie a ďakuje kolegom za pomoc mužovi, ktorý to v danej chvíli naozaj potreboval.

FOTO: KR PZ Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 4. apríla 2022 14:07. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.