reklama

Nešťastnému Šúrovčanovi zabránili v samovražde na poslednú chvíľu policajti

Život 36-ročného muža zo Šúroviec zachránili sereďskí policajti. Políciu o jeho úmysle spáchať samovraždu informovala bývalá priateľka.

„V pondelok po ôsmej hodine večer oznámila žena zo Šintavy na tiesňovú linku 158, že jej bývalý priateľ sa zastrája spáchať samovraždu, ak sa ona k nemu nevráti. Muž tvrdil, že sa pôjde utopiť na bagroviská v Šintave. Policajná hliadka išla oznámenie preveriť. Viac ako hodinové pátranie v okolí vodnej plochy však bolo bezvýsledné,“ uviedla trnavská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová.

Policajti prehľadávali okolie bagroviska v Šintave, kde sa chystal nešťastný muž pôvodne ukončiť svoj život

Ilustračné foto

Po chvíli dostala polícia oznámenie, podľa ktorého sa muž pohybuje v okolí domu svojej bývalej priateľky. Polícia ho zadržala a odviezla domov do Šúroviec. O dve hodiny neskôr sa opäť vrátil do Šintavy.

„Znovu sa vyhrážal, že siahne si na život. Privolaná policajná hliadka bola do dvoch minút na mieste a muža našla visiaceho z balkóna na elektrickom kábli. Vďaka rýchlemu zásahu sa policajtom mužov život podarilo zachrániť. Uvoľnili ho z kábla a poskytli okamžitú prvú pomoc do príchodu záchrannej služby, ktorá ho previezla do nemocnice,“ dodala k prípadu hovorkyňa KR PZ v Trnave.

Ulož ako PDF
Napísal 23. februára 2011 15:01. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.