reklama

Obvinený vyskočil z budovy polície v Trnave, na mieste zomrel

V piatok 8. októbra krátko po 14. hodine sa stala v budove KR PZ v Trnave tragická udalosť. Podľa vyjadrenia hovorcu KR PZ v Trnave Ľuboša Homolu 25 ročný – Trnavčan obvinený zo zločinov vydierania a obmedzovania osobnej slobody a prečinu ublíženia na zdraví, bol predvedený na rozhodnutie o väzbe pred sudcu Okresného súdu v Trnave v budove krajského riaditeľstva na Kollárovej ulici.

„Počas výroku sudcu o vzatí do väzby prišlo u obvineného ku skratovému konaniu. V okamihu sa rozbehol proti zatvorenému oknu a vyskočil zo siedmeho poschodia. Eskortná hliadka sa mu v tom snažila zabrániť, avšak bezúspešne. Muž dopadol na strechu druhého poschodia. Pádom si spôsobil zranenia, ktorým aj napriek okamžite poskytnutej prvej pomoci a oživovaniu podľahol,“ informoval o udalosti Homola.

Tento čin polícia vyšetruje ako prečin usmrtenia a zaoberá sa ním aj oddelenie kontroly KR PZ v Trnave.

Ulož ako PDF
Napísal 8. októbra 2010 17:53. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Obvinený vyskočil z budovy polície v Trnave, na mieste zomrel”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.