reklama

Pred voľbami uvidíme v televízii súboj kandidátov naživo

Diskusnú reláciu s kandidátmi na primátora mesta Trnava odvysiela naživo Mestská televízia (MTT) v pondelok 22. novembra o 18. hodine.

Ilustračné foto: csudh.edu

„Súboj kandidátov na primátora bude moderovať redaktorka spravodajskej televízie TA3 Anna Vojteková. Diskusiu odvysielame v priamom prenose. Diváci dostanú možnosť aktívne sa zapojiť svojimi otázkami prostredníctvom telefonického spojenia so štúdiom alebo elektronickou poštou,“ informoval trnava-live.sk riaditeľ MTT Peter Chmela.

Televízia osloví s ponukou účasti v predvolebnom štúdiu všetkých štyroch kandidátov na primátora.

Komunálne voľby sa uskutočnia v sobotu 27. novembra 2010.

Ulož ako PDF
Napísal 22. októbra 2010 0:01. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Pred voľbami uvidíme v televízii súboj kandidátov naživo”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.