reklama

Semifinalistky súťaže Miss Trnavského kraja zbierali skúsenosti na prvom sústredení

Uchádzačky o titul Miss Trnavského kraja sa na vlastnej koži presvedčili, čo všetko sa skrýva za účasťou v takejto súťaži. Uplynulý víkend sa semifinalistky zúčastnili sústredenia v Hoteli Galanta a dvojdňový pobyt im dal riadne zabrať.

Po príchode do hotela sa nemali čas ani vybaliť a už ich čakala prvá dôležitá úloha. Pod dohľadom návrhárky Viery Koričanskej si vyberali z troch kolekcií plaviek. Potom si ich vzali do parády kaderníčky a vizážistka. Aj keď s nevôľou, niektoré sa museli rozlúčiť s dlhšou frizúrou. Ochotne sa však podriadili prvému ostrému foteniu portrétov. Veď práve od nich závisí, či uspejú u verejnosti a získajú titul Miss sympatia.

Kým všetky prešli procedúrami, už sa zotmelo. Čakanie si spríjemnili skúšaním šiat na nedeľu. Lenže sobotňajší maratón sa ešte nekončil. Na semifinalistky čakalo ďalšie fotenie. V plavkách v aquaparku Galandia. Síce vykúpané, no riadne uťahané zaľahli do postelí hodinu pred polnocou.

Na druhý deň sa kolotoč zopakoval už od ôsmej. Účesy, vizáž a fotenie. Tentoraz modelov šiat, v ktorých by sa mali predviesť aj na finálovom móle. Nie však všetky. Fotografie tváre i postáv v plavkách či šatách poslúžia najmä na výber dvanástich finalistiek, ktorých čaká ďalšie sústredenie. „To bude okrem iného zamerané na správnu chôdzu, choreografiu a nácvik voľných disciplín,“ poznamenal riaditeľ súťaže Mikuláš Santner.

TEXT A FOTO: GABO KOPÚNEK


Ulož ako PDF
Napísal 4. novembra 2010 16:17. Článok je zaradený do rubriky: Miss Trnavského kraja 2010. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.