reklama

Finálový večer súťaže Miss Trnavského kraja už o týždeň

Finalistky historicky prvej súťaže Miss Trnavského kraja majú za sebou ďalší náročný víkend. Strávili ho v Trnave v penzióne Panoráma. Okrem skúšania oblečenia a topánok na finálový večer si predcvičovali správnu chôdzu a formovali postavu.

„Dievčatá sú mimoriadne šikovné,“ pochválil ich riaditeľ súťaže Mikuláš Santner v závere trnavského trojdňového sústredenia. „Nabúrali mi celý harmonogram, všetko stihli bez zbytočných prieťahov. Takže im zostalo dostatok času aj na seba,“ dodal.

Pekné dievčatá vzbudili záujem verejnosti už v sobotu dopoludnia na Študentskej ulici v obchode s exkluzívnym tovarom, kde si vyberali nádherné kúsky z kolekcie spoločenských šiat. Potom ich kroky viedli do obchodno-zábavného centra na Prednádraží, kde povymetali viaceré butiky. Modely, v ktorých sa budú promenádovať na súťažnom móle, si však vybrali len v jednom – Móda Bella. Posilnené obedom v reštaurácii Venue sa presunuli do predajne obuvi spoločnosti Deichmann, ktorá im na finálový večer venovala topánky ku všetkým kolekciám.

Mužov by z toľkého chodenia Po obchodoch boleli nohy, dievčatá však nie. Takmer celú nedeľu sa venovali nácviku správnej chôdze. Ako im to pôjde naostro, môžete posúdiť sami. Stačí si zakúpiť lístok na finálový večer v Sieti Ticketportal, ale len do utorka večera 23. novembra. Vo finálový deň 24. novembra budú ešte do 17. hodiny v predaji na recepcii hotela Holiday Inn.

Vykúpenie z mentorovania krokov priniesol podvečer v podobe šiat mladý, ale zato už známy slovenský módny návrhár Róbert Bartolen. Jeho kolekciu budú návštevníci podujatia obdivovať už v úvode finálového večera, preto, ak ju nechcete zmeškať, príďte do hotela Holiday inn aspoň o pol hodiny skôr, ako je jeho začiatok.

Na záver Len toľko, že dievčatá sa tešia na každý váš hlas. Súťažia tiež o titul Miss sympatia, do ktorej sa môžete zapojiť cez Internet I priamo počas finálového večera, ak ich prídete podporiť do hľadiska.

TEXT A FOTO: gak

Ulož ako PDF
Napísal 17. novembra 2010 10:55. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Miss Trnavského kraja 2010. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.