reklama

Lupacentrum: zariaďte si domov a záhradu kvalitným nábytkom za skvelé ceny

-INZERCIA-

Zariaďovanie interiéru dokáže byť pre každého z nás riadnym orieškom. Nie je jednoduché zorientovať sa v ponuke desiatok predajcov a výrobcov. Zákazník očakáva v zásade jedno: aby nábytok, ktorý hľadá, bol nielen estetický, ale zároveň by mal spĺňať aj kvalitatívne a cenové požiadavky klientov.

Spoločnosť LUPACENTRUM so sídlom na Hlavnej ulici 172 v Špačinciach (asi 5 km od Trnavy) dokáže pri kúpe dverí, zárubní, kľúčiek či záhradného nábytku plne vyhovieť každému, kto vyžaduje pre svoj domov vysokú kvalitu za rozumnú cenu.

Cenovo prijateľné s kvalitou na vyššej úrovni sú aj dvere, ktorými zariadite svoje bývanie prostredníctvom Lupacentra. Dvere majú patentovaný systém povrchovej úpravy, zabraňujúci odlupovaniu. Výplň a rám dverí tvorí kombinácia dreva a materáilu MDF.


MDF je ideálnym materiálom pre nábytkársky priemysel najmä pre unikátnu výrobnú technológiu, vďaka ktorej získava hladký povrch, pevné hrany, kompaktnosť či farebnú stálosť a vierohodnosť vzhľadu masívneho dreva.

“Disponujeme približne piatimi desiatkami rôznych typov dverí v 11 farebných odtieňoch a piatich typoch presklení. Dvere dodávame nielen do bežných bauringových bytov, ale podľa požiadavky dokážeme zabezpečiť aj atypické rozmery až do šírky 110 cm. Zákazníkom vieme ponúknuť aj dvojkrídlové či posuvné dvere,” hovorí spolumajiteľ LUPACENTRA Ľuboš Velšic.

Nespornou výhodou je možnosť osadenia dverí bez stavebných úprav.

Súčasťou ponuky spoločnosti sú aj zárubne. Podľa chuti a potreby tu nájdete oblé, hranaté či zaslepené zárubne v rozmeroch podľa šírky steny od 75 až do 619 mm.

A aby bola ponuka kompletná, v Lupacentre si môžete vybrať aj z ponuky kvalitných, no cenovo nadmieru prijateľných kľučiek. “Kľučky sú celokokové s povrchovou úpravou, bez plastových súčastí. Preto dlho vydržia a po čase nevydávajú nepríjemné zvuky. V ponuke je viacero odtieňov ako sú nikel, satina, chróm, patina, a ďalšie. Zákazníci sú s nimi spokojní a veľmi dobre sa nám predávajú. Navyše, predávame ich za ceny, aké vo veľkých predajniach zaplatíte za kľučky s plastovými súčiastkami,” vysvetľuje Pavol Jesenický z Lupacentra.

Súčasťou komfortnej starostlivosti o zákazníka je balíček výhod, kde patrí montáž, servis a poradenstvo zdarma. V predajni rovnako získate možnosť zabezpečenia dopravy pre zakúpený tovar.

Do špačinskej predajne Lupacentrum odporúčame zavítať aj prípade, že hľadáte skrine, stoličky, komody, sekretáre či iný interiérový nábytok a doplnky. Špecialitou podniku je aj predaj záhradného nábytku ako sú sedenia, lavičky, altánky, detské ihriská, studne alebo aj veterné mlyny.

“Kvalitný záhradný nábytok vo vidieckom štýle je vyrobený z masívneho dreva. Výrobky ponúkame v dvoch odtieňoch, prípadne ho dodávame aj bez povrchovej úpravy, aby si zákazník mohol sám prispôsobiť vonkajší vzhľad podľa seba,” dodávajú majitelia centra.

KONTAKT:
Lupacentrum Špačince, Hlavná ul. 172, tel.: 033/286 13 99, www.lupacentrum.eu. Otváracie hodiny: Po-Pi: 9.-17.00 (obedná prestávka 12.-13.00), So: 9.-12.00.


Zväčšiť mapu

Ulož ako PDF
Napísal 8. novembra 2010 3:03. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Firmy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.