reklama

Areál Empark v Modranke ponúka skvelé ceny palív, aj priestory na podnikanie

-inzercia-

empark-logo

Multifunkčný areál Empark v Modranke oslávil v apríli už druhé výročie fungovania.

Desaťhektárová plocha v dotyku diaľničného privádzača a diaľnice D1 na Sereďskej ceste 247 v sebe zahŕňa bezpečné a strážené priestory určené pre parkovanie kamiónov, kancelárske, skladové a administratívne priestory či čerpaciu stanicu.

Areál Empark-u je pre svojich zákazníkov prístupný sedem dní v týždni, 24 hodín.

empark-cs

FOTO: empark

Čerpacia stanica, ktorá je situovaná na vstupe do areálu na konci Modranky, poskytuje motoristom okrem kvalitného, celoročne aditivovaného paliva za najlepšie ceny v meste aj výbornú taliansku kávu, chrumkavé a čerstvé občerstvenie z vlastnej pekárne v špičkovej kvalite a – samozrejme, príjemnú obsluhu.

Jej služby využíva čoraz viac zákazníkov, ktorí dobre vedia, že raziť cestu na “až” koniec Modranky sa im určite vyplatí.

Čerpacia stanica Empark bola postavená v roku 2011. Je navrhnutá tak, aby vydávala benzín, naftu a AdBlue 24 hodín denne aj prostredníctvom kreditného tankomatu.

Empark nakupuje pohonné hmoty od jediného certifikovaného dodávateľa a doposiaľ nezaznamenali jedinú reklamáciu.

Podnikateľom a firmám sú k dispozícii voľné administratívne priestory, Empark ponúka na prenájom aj skladové kapacity pod strechou či na voľnej ploche.

V areáli spoľahlivo funguje profeisonálna bezpečnostná služba, ktorej pri práci pomáha moderný kamerový systém.

Aj v druhom roku fungovania myslí Empark na svojich súčasných, ale aj budúcich zákazníkov, pre ktorých pravidelne pripravuje zaujímavé akcie a ponuky.

Ak chcete byť informovaní o všetkých aktivitách, staňte sa fanúšikom Emparku na Facebooku (facebook.com/emparktrnava) alebo sledujte oficálnu internetovú stránku www.empark.sk.

MAPA:

Zväčšiť mapu

Ulož ako PDF
Napísal 7. mája 2013 8:04. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.