reklama

Oslávte Deň detí s množstvom atrakcií v areáli Energo

-inzercia-

Nemáte ešte program na Deň detí 1. júna? Máme pre vás zaujímavý tip.

Spoločnosť Empark a tím amerického futbalu Trnava Bulldogs pripravú na sobotu 1. júna v areáli ihriska Energo – Strednej odbornej školy elektrotechnickej na Sibírskej ulici v čase od 11. do 18. hodiny zaujímavý program.

Súčasťou oslavy sviatku našich ratolestí bude jazda na poníkovi, skákací hrad, bungee running – naťahovanie gumeného lana, lukostreľba pre deti aj dospelých alebo cesta čarovným lesom.

Pre dospelých účastníkov podujatia bude pripravené vystúpenie tanečnej skupiny Siracuza, folklórneho súboru Trnafčan, zápas v americkom futbale medzi tímami Trnava Bulldogs a Prague Black Panthers či fotenie nového kalendára.

Chýbať nebude ani kvalitné občerstvenie. Vstup na všetky atrakcie je pre verejnosť bezplatný.

V priebehu celého dňa sa o deti postará profesionálny tím animátorov.

Organizátorom podujatia je multifunkčný areál Empark v Modranke, ktorý je hrdým partnerom trnavských Bulldogs.

Spoločnosť Empark sídli v dotyku diaľničného privádzača a diaľnice D1 na Sereďskej ceste v Modranke, kde prevádzkuje bezpečné a strážené priestory určené pre parkovanie kamiónov, kancelárske, skladové a administratívne priestory pre firmy, podnikateľov a živnostníkov.

Empark tiež prevádzkuje na okraji Modranky čerpaciu stanicu s ponukou kvalitných palív za najlepšie ceny v meste.
Súčasťou ČS je tiež bistro s výbornou kávou, nápojmi a chrumkavým a čerstvým občerstvením z vlastnej pekárne.

Plagát:
1jun-empark

Ulož ako PDF
Napísal 20. mája 2013 10:13. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.