reklama

V Modranke pripravujú na piatok 31. mája Deň detí plný atrakcií

Deň detí si môžu naši najmenší užiť už v piatok 31. mája v priestoroch kaviarne Lux na ulici Karola Ježíka v Modranke.

Tamojší organizátori pripravujú už po tretí raz bohatý program s prísľubom množstva zábavy, korý odštartuje popoludní o 15.30 hodine.

Pre najmenších bude pripravený rozprávkový skákací hrad, bazénik plný guličiek, trampolína, maľovanie na tvár, tvorivé dielne a, samozrejme, rozprávkový maskot.

A aby neboli ukrátené ani tie väčšie deti, respektíve mládež, ktorá poduajtie tiež navštevuje, pripravené budú profesionálne ukážky a základy z MUAY THAI – thajského boxu – ktoré im predvedie profesionálny muay thai bojovník Daniel Hromek.

Pre vášnivých priaznivcov skejtbordingu a frístajlových bicyklových exhibícií budú k dispozícii šikovní chalani, pre ktorých sú tieto športy už niekoľko rokov veľkou vášňou a záľubou. S radosťou naučia niekoľko trikov aj vás.

Detičky dostanú pri každej atrakcii, ktorú absolvujú alebo ju vyskúšajú, pečiatku. Pri získaní minimálne štyroch pečiatok poputujú ich kartičky s menami a pečiatkami do žrebovania o detskú tombolu, v ktorej si určite každý nájde to svoje. Pri príchode dostane každé dieťa miešaný nealkoholický nápoj alebo mliečny šejk zadarmo. Veľmi nás poteší, ak budú od nás detičky odchádzať s úsmevom na perách a peknými spomienkami na ich sviatok – Deň detí,“ vyslovila želanie Henrieta Hromeková z organizačného štábu.

Aktuálne informácie nájdete aj na Facebooku.

Plagát:
den-deti-lux

Ulož ako PDF
Napísal 29. mája 2013 13:36. Článok je zaradený do rubriky: Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.