reklama

A-MONT oslavuje 10. výročie, pre zákazníkov pripravil skvelé akcie

-inzercia-

Úspešná trnavská spoločnosť A-MONT oslavuje okrúhle 10. výročie svojho založenia.
O narodeninovú radosť sa A-MONT podelí aj so svojimi zákazníkmi. Počas mesiaca apríl bude pripravených hneď niekoľko príjemných prekvapení.

Hlavnými činnosťami spoločnosti sú výstavba nízkoenergetických rodinných domov, výroba plastových okien a dverí a rekonštrukcie rodinných domov do nízkoenergetických štandardov.

Desiate výročie nášho pôsobenia na trhu je pre nás skutočne významnou udalosťou. Rozhodli sme sa, že oslavovať budeme nielen u nás v kruhu našich pracovníkov a partnerov, ale o svoju radosť sa podelíme aj s našimi zákazníkmi,” vysvetľuje majiteľ a zakladateľ firmy A-MONT Róbert Pidík.

A-MONT-logo

Prvú špeciálnu narodeninovú akciu môžu využiť zákazníci, ktorí si objednajú výstavbu rodinného domu ECONOMY v hodnote 33 333 eur – prvých desať z nich dostane plastové okná ZADARMO!

Akcia číslo dva sa týka produktu RE-TRIAL: pri rekonštrukcii rodinného domu do nízkoenergetického štandardu dostanete od A-MONTU zľavu na NOVÚ STRECHU, PLASTOVÉ OKNÁ a FASÁDU až vo výške 10 percent.

A do tretice – ak si objednáte plastové okná alebo dvere, čaká na vás naozaj výnimočná narodeninová EXTRA ZĽAVA na všetky druhy okien a dverí vo výške 50% z ceny!
Túto skvelú akciu, ktorá sa stretla pri prvom uvedení minulý piatok s pozitívnym ohlasom, pre veľký záujem zopakujú – a to v piatok 25. apríla.

Tak čo poviete, páči sa vám to? :)

Spoločnosť A-MONT píše svoj úspešný príbeh už 10 rokov. Vznikla ako pravá rodinná firma a platí to dodnes. Až tri štvrtiny zamestnancov tu pracuje od prvého dňa až doteraz. Navyše, náš tím nedávno získal posilu v podobe nového riaditeľa Ing. Vladimíra Bobka (na snímke), ktorý prináša do firmy nové, čerstvé pohľady, nápady a energiu potrebnú pre ďalšie úspešné napredovanie,” ilustruje v krátkosti príbeh firmy R. Pidík.

a-mont-bobko
Nový riaditeľom rodinnej firmy je Vladimír Bobko

Viac informácií o všetkých produktoch a činnosti nájdete na www.a-mont.sk, spoločnosť sídli na Saleziánskej 21 v Trnave, tel.: 0850 111 900, e-mail: a-mont@a-mont.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 15. apríla 2014 8:10. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.