reklama

Pred dôležitým zápasom so Senicou pripravil Spartak pre fanúšikov viacero noviniek

Na šláger 27. kola Corgoň ligy Spartak Trnava – FK Senica sa pripravujú nielen aktéri, ale aj organizátori zápasu. Pre fanúšikov je pripravených viacero akcií. Desať minút pred úvodným výkopom sa o gradovanie atmosféry na štadióne postará priamo z plochy nový spíker Marek „Štajo“ Steinecker.

Tohto rockového speváka poznajú Trnavčania najmä vďaka dvom skladbám Spartakovská a Králi trnavskí, ktoré venoval Spartaku. Práve Králi trnavskí zaznejú v jeho podaní pred zápasom naživo.

Dôležitosť zápasu je známa. Chceme však, aby sa hral vo výbornej atmosfére. Na štadióne pripravujeme aj externé ozvučenie, ktoré, veríme, svojou kvalitou umocní atmosféru v hľadisku. Na začiatku prestávky zasa Štajo vyspovedá jedného z našich hráčov. Chceme, aby prvé dojmy z hry vedeli ako prví naši fanúšikovia na štadióne. Sme v hre o úplnú špicu tabuľky, dostali sme sa do skupiny bojujúcej o jej čelo, po boku Žiliny a Slovana. Senica je veľmi nepríjemný protivník. Mužstvo potrebuje podporu z hľadiska. Veríme, že fanúšikovia sa stotožnia s tým, že v tejto fáze už nemožno hrať len na krásu, ale treba vyhrať aj takticky a svojimi hlasivkami dotlačia tím k trom bodom,“ pozýva do hľadiska aj v mene celej kabíny a klubu PR a event manažér Marek Ondrejka.

ILUSTRAČNÉ FOTO

Pozorne si bude treba sledovať vstupenky a permanentky. Cez prestávku vyžrebovaní fanúšikovia získajú vecné ceny a zasúťažia si o DVD rekordér v streľbe na malú bránku.

Marek Kaščák bol nedávno so mnou svedkom jedného nepekného momentu pri našom odchode z Banskej Bystrice. Posádke auta, v ktorom boli naši nevinní fanúšikovia, hodili vandali dlažobnú kocku do okna. A tak mladíkovi, ktorý takmer pri nešťastí prišiel k vážnemu zraneniu odovzdáme spomienkový dres s podpismi našich hráčov. Pre Miša Habánka, ktorý mal deň pred zápasom osemnásť rokov, sme pripravili poukaz na vodičský kurz skupiny B v autoškole nášho partnera,“ uzatvára debatu o zápasovom programe Ondrejka.

Vstupenky na duel 27. kola Corgoň ligy FC Spartak Trnava – FK Senica, ktoré sa odohrá v piatok 13. apríla o 17.30 h sa začnú predávať v deň zápasu o 14. hodine v pokladniciach Štadióna Antona Malatinského.

Ulož ako PDF
Napísal 12. apríla 2012 22:39. Článok je zaradený do rubriky: Spartak Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.