reklama

Dražbou originálnych fotografií pomôžete postihnutým deťom

V priestoroch obchodného centra Galéria v sobotu 6. novembra slávnostne pokrstili originálny kalendár.
Podvečerom sprevádzala herečka Zuzana Šebová, krstným otcom kalendára sa stal moderátor Vladimír Voštinár. V programe vystúpila Dominika Mirgová a detičky z Iskierky. Súčasťou tohto jedinečného projektu je taktiež vernisáž fotografií z kalendára, ktoré si môže verejnosť prezrieť v priestoroch Galérie Trnava.

Krst kalendára

V stredu  24. novembra o 16:00 sa uskutoční v priestoroch OC Galérie v Trnave verejná dražba fotografií. Výťažok z nej poputuje na pomoc deťom z trnavského OZ Iskierka.

Fotografie v kalendári sú prepojením známych osobností, ktoré majú s Trnavou určitú spojitosť. Na projekte spolupracovali Zuzana Kronerová, Juraj Nvota, Patrik Herman, Kamil Mikulčík, Vladimír Voštinár, Dominika Mirgová, Zuzana Šebová, Jozef Bujdák, Mária Čírová, Bystrík Červený, Jana Keketi a hráči Spartaka Trnava.

Speváčka Mária Čírová

„Spolupráca na tomto projekte bola pre mňa veľkým potešením. Fotenie bolo zábavné a moja radosť z tohto projektu bola ešte znásobená pomocou detičkám z Iskierky. Dúfam, že sa verejnosť príde pozrieť na dražbu fotografií a spoločne pomôžeme týmto milým deťom,“ zaspomínala úspešná herečka Zuzana Šebová.

„Mnoho z nás Trnavčanov si časom ani neuvedomuje, aké je mesto Trnava krásne. Veď nie nadarmo sa mu hovorí „Slovenský Rím“ . Tento projekt je originálnym prepojením mesta Trnava, OC Galérie a známejších osobností z Trnavy. Koncept celého projektu ma zaujal a skutočnosť, že budem krstným otcom tohto kalendára ma potešil,“ vyjadril svoju spokojnosť moderátor TV JOJ Vladimír Voštinár.

Pre kalendár pózovali aj spartakovci Kone, Guldan, Bernáth a Raška

„V tomto predvianočnom čase je pekné spomenúť si na našich blízkych a ľudí, ktorí potrebujú pomoc. Na tých, ktorí nemali v živote toľko štastia ako ostatní, no napriek tomu dokážu byť šťastní,“ pripomínajú organizátori projektu.

Spevák Bystrík Červený

„Som veľmi rada, že prostredníctvom tejto originálnej akcie pomôžeme našim detičkám a výťažok z dražby poputuje tým, ktorí to naozaj potrebujú,“ predsedkyňa OZ Iskierky Miroslava Griflíková.

Ulož ako PDF
Napísal 9. novembra 2010 10:39. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.