reklama

Dražbou originálnych fotografií pomôžete postihnutým deťom

V priestoroch obchodného centra Galéria v sobotu 6. novembra slávnostne pokrstili originálny kalendár.
Podvečerom sprevádzala herečka Zuzana Šebová, krstným otcom kalendára sa stal moderátor Vladimír Voštinár. V programe vystúpila Dominika Mirgová a detičky z Iskierky. Súčasťou tohto jedinečného projektu je taktiež vernisáž fotografií z kalendára, ktoré si môže verejnosť prezrieť v priestoroch Galérie Trnava.

Krst kalendára

V stredu  24. novembra o 16:00 sa uskutoční v priestoroch OC Galérie v Trnave verejná dražba fotografií. Výťažok z nej poputuje na pomoc deťom z trnavského OZ Iskierka.

Fotografie v kalendári sú prepojením známych osobností, ktoré majú s Trnavou určitú spojitosť. Na projekte spolupracovali Zuzana Kronerová, Juraj Nvota, Patrik Herman, Kamil Mikulčík, Vladimír Voštinár, Dominika Mirgová, Zuzana Šebová, Jozef Bujdák, Mária Čírová, Bystrík Červený, Jana Keketi a hráči Spartaka Trnava.

Speváčka Mária Čírová

„Spolupráca na tomto projekte bola pre mňa veľkým potešením. Fotenie bolo zábavné a moja radosť z tohto projektu bola ešte znásobená pomocou detičkám z Iskierky. Dúfam, že sa verejnosť príde pozrieť na dražbu fotografií a spoločne pomôžeme týmto milým deťom,“ zaspomínala úspešná herečka Zuzana Šebová.

„Mnoho z nás Trnavčanov si časom ani neuvedomuje, aké je mesto Trnava krásne. Veď nie nadarmo sa mu hovorí „Slovenský Rím“ . Tento projekt je originálnym prepojením mesta Trnava, OC Galérie a známejších osobností z Trnavy. Koncept celého projektu ma zaujal a skutočnosť, že budem krstným otcom tohto kalendára ma potešil,“ vyjadril svoju spokojnosť moderátor TV JOJ Vladimír Voštinár.

Pre kalendár pózovali aj spartakovci Kone, Guldan, Bernáth a Raška

„V tomto predvianočnom čase je pekné spomenúť si na našich blízkych a ľudí, ktorí potrebujú pomoc. Na tých, ktorí nemali v živote toľko štastia ako ostatní, no napriek tomu dokážu byť šťastní,“ pripomínajú organizátori projektu.

Spevák Bystrík Červený

„Som veľmi rada, že prostredníctvom tejto originálnej akcie pomôžeme našim detičkám a výťažok z dražby poputuje tým, ktorí to naozaj potrebujú,“ predsedkyňa OZ Iskierky Miroslava Griflíková.

Ulož ako PDF
Napísal 9. novembra 2010 10:39. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.