reklama

Kandidáti na trnavského primátora diskutovali pred voličmi aj kamerami

Takmer poldruha hodiny prezentovali štyria kandidáti na trnavského primátora v prítomnosti približne troch stoviek divákov svoje názory a postoje pred blížiacimi na voľbami.

Portál trnava-live.sk zorganizoval v pondelok 15. novembra v priestoroch hotela Holiday Inn vôbec prvú diskusiu, na ktorej sa zúčastnili všetci uchádzači o primátorskú stoličku v prítomnosti verejnosti. Televízny záznam v trvaní približne 80 minút zverejní trnava-live.sk v stredu 17. novembra.

Verejná diskusia s moderátorkou večera Dášou Ondruškovou, redaktorkou TASR, a štvoricou Marián Barcaj, Vladimír Butko, Jozef Pobiecký a Bystrík Stanko, snímaná na štyri TV kamery, je unikátnym počinom aj v rámci celého Slovenska. Podľa slov poslanca NR SR Jozefa Viskupiča ohlas na tento počin zaznamenal aj na pôde parlamentu medzi poslancami. “Som veľmi rád, že Trnava v tomto smere určuje trendy, a nie ich dobieha,” poznamenal.

Fotogaléria:

Ulož ako PDF
Napísal 16. novembra 2010 6:50. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Kandidáti na trnavského primátora diskutovali pred voličmi aj kamerami”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.