reklama

Kandidáti na trnavského primátora diskutovali pred voličmi aj kamerami

Takmer poldruha hodiny prezentovali štyria kandidáti na trnavského primátora v prítomnosti približne troch stoviek divákov svoje názory a postoje pred blížiacimi na voľbami.

Portál trnava-live.sk zorganizoval v pondelok 15. novembra v priestoroch hotela Holiday Inn vôbec prvú diskusiu, na ktorej sa zúčastnili všetci uchádzači o primátorskú stoličku v prítomnosti verejnosti. Televízny záznam v trvaní približne 80 minút zverejní trnava-live.sk v stredu 17. novembra.

Verejná diskusia s moderátorkou večera Dášou Ondruškovou, redaktorkou TASR, a štvoricou Marián Barcaj, Vladimír Butko, Jozef Pobiecký a Bystrík Stanko, snímaná na štyri TV kamery, je unikátnym počinom aj v rámci celého Slovenska. Podľa slov poslanca NR SR Jozefa Viskupiča ohlas na tento počin zaznamenal aj na pôde parlamentu medzi poslancami. „Som veľmi rád, že Trnava v tomto smere určuje trendy, a nie ich dobieha,“ poznamenal.

Fotogaléria:

Ulož ako PDF
Napísal 16. novembra 2010 6:50. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Kandidáti na trnavského primátora diskutovali pred voličmi aj kamerami”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.