reklama

Štefan Bošnák sa po dvoch desaťročiach lúči s trnavskou radnicou (video)

Štefan Bošnák opúšťa po dvoch dekádach trnavskú radnicu. Od roku 1990 pôsobil vo funkcii viceprimátora mesta, o štyri roky neskôr sa stal primátorom. V pozícii prvého muža zostal nepretržite 16 rokov, čím sa zaradil medzi troch najdlhšie pôsobiach richtárov, starostov, predsedov či primátorov v celej histórii mesta.

Štefan Bošnák

Svoje rozhodnutie o ukončení pôsobenia na trnavskej radnici oznámil ešte v polovici augusta tohto roku. V novembrových komununálnych voľbách sa Štefan Bošnák úspešne uchádzal o post poslanca mestského zastupiteľstva, s aktívnou politkou teda nekončí. Podľa vlastných slov by však prípadnú ponuku na post viceprimátora odmietol.

Portál trnava-live.sk vám prináša krátky pohľad Š. Bošnáka na svoje dvadsaťročné pôsobenie na čele trnavskej radnice.

VIDEO:

© www.trnava-live.sk


Ulož ako PDF
Napísal 30. novembra 2010 2:46. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Štefan Bošnák sa po dvoch desaťročiach lúči s trnavskou radnicou (video)”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.