reklama

Štefan Bošnák sa po dvoch desaťročiach lúči s trnavskou radnicou (video)

Štefan Bošnák opúšťa po dvoch dekádach trnavskú radnicu. Od roku 1990 pôsobil vo funkcii viceprimátora mesta, o štyri roky neskôr sa stal primátorom. V pozícii prvého muža zostal nepretržite 16 rokov, čím sa zaradil medzi troch najdlhšie pôsobiach richtárov, starostov, predsedov či primátorov v celej histórii mesta.

Štefan Bošnák

Svoje rozhodnutie o ukončení pôsobenia na trnavskej radnici oznámil ešte v polovici augusta tohto roku. V novembrových komununálnych voľbách sa Štefan Bošnák úspešne uchádzal o post poslanca mestského zastupiteľstva, s aktívnou politkou teda nekončí. Podľa vlastných slov by však prípadnú ponuku na post viceprimátora odmietol.

Portál trnava-live.sk vám prináša krátky pohľad Š. Bošnáka na svoje dvadsaťročné pôsobenie na čele trnavskej radnice.

VIDEO:
YouTube Preview Image

© www.trnava-live.sk


Ulož ako PDF
Napísal 30. novembra 2010 2:46. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

7 komentárov pre “Štefan Bošnák sa po dvoch desaťročiach lúči s trnavskou radnicou (video)”

 1. 1
  vďačný says:

  Pánu Bošnákovi ďakujem za jeho prácu odvedenú pre toto mesto. Verím,že pán Butko bude jeho dôstojným nástupcom a bolševikov ,ktorí ovládli naše zastupitelstvo vďaka SDKÚ sa podarí uSMERniť do správnych koľají.

 2. 2
  Fero says:

  vdacny, aj ja sa tesim ze splasne arogantnost KDH a ukaze sa predvidavost SDKU…………..

 3. 3
  Andrej says:

  Otrasny dialekt – sa nauc rozpravat Stefan… ,,tak som si povedal reku dobre” .
  20 rokov dal mestu a nic z toho nema asi, tak sa vyjadruje – preto tu prepral silne miliony cez Vion, vykupoval pozemky pod Tescom, cez nastrcene firmy,a xy veci, o ktorych sa nik nedovie… chudak ved on vlastne nic nema, iba tu korzicku :-D

  • 3.1
   . says:

   Andrej, rozmýšľam, kde sa berie v tebe toľko zloby. Od prvého slova, po posledné. To si naozaj o tom, čo píšeš, presvedčený? Ja si myslím, že to bol veľmi dobrý primátor a Trnavčan aj rečou aj činom. Želal by som nám každého budúceho primátora takého, ako pán Bošnák.

 4. 4
  dada says:

  presne tak, škoda ho..

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.