reklama

Začali stavať nákupné centrum Trnava Park

V novej obchodnej zóne pri južnej časti obchvatu mesta Trnava začala v minulých dňoch dlhoočakávaná výstavba nákupného centra Trnava Park.
Generálnym dodávateľom stavebných prác developerského projektu nadnárodnej írskej spoločnosti Parker Green je stavebná firma PSG International. Projekt v hodnote približne 100 miliónov eur chcú dokončiť na jar 2012. Podľa zástupcov developera by v centre mohlo nájsť prácu až 1500 ľudí.

Najväčšie nákupné centrum v Trnavskom kraji vyrastie pri obchvate mesta neďaleko automobilky PSA

Nákupný komplex Trnava Park s plochou vyše 30-tisíc metrov štvorcových bude najväčším developerským projektom v trnavskom regióne. Návštevníkom vďaka svojej polohe ponúkne jednoduchú dostupnosť, široké možnosti nákupov vo viac ako 100 prevádzkach a 1 350 vonkajších parkovacích miest.

Na ploche 5-tisíc m² bude hypermarket Tesco. V obchodnom centre by mala byť aj predajňa elektroniky, zóna relaxu a zábavy, vrátane niekoľkých kinosál. Spoločnosť informovala, že prenajatých má už približne 85 až 90 percent priestorov.

Fotogaléria z 3. januára 2011:

Ulož ako PDF
Napísal 3. januára 2011 21:07. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Začali stavať nákupné centrum Trnava Park”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.