reklama

Začali stavať nákupné centrum Trnava Park

V novej obchodnej zóne pri južnej časti obchvatu mesta Trnava začala v minulých dňoch dlhoočakávaná výstavba nákupného centra Trnava Park.
Generálnym dodávateľom stavebných prác developerského projektu nadnárodnej írskej spoločnosti Parker Green je stavebná firma PSG International. Projekt v hodnote približne 100 miliónov eur chcú dokončiť na jar 2012. Podľa zástupcov developera by v centre mohlo nájsť prácu až 1500 ľudí.

Najväčšie nákupné centrum v Trnavskom kraji vyrastie pri obchvate mesta neďaleko automobilky PSA

Nákupný komplex Trnava Park s plochou vyše 30-tisíc metrov štvorcových bude najväčším developerským projektom v trnavskom regióne. Návštevníkom vďaka svojej polohe ponúkne jednoduchú dostupnosť, široké možnosti nákupov vo viac ako 100 prevádzkach a 1 350 vonkajších parkovacích miest.

Na ploche 5-tisíc m² bude hypermarket Tesco. V obchodnom centre by mala byť aj predajňa elektroniky, zóna relaxu a zábavy, vrátane niekoľkých kinosál. Spoločnosť informovala, že prenajatých má už približne 85 až 90 percent priestorov.

Fotogaléria z 3. januára 2011:

Ulož ako PDF
Napísal 3. januára 2011 21:07. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Začali stavať nákupné centrum Trnava Park”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.