reklama

Kam na ples? Skúste štýlovú reštauráciu Venue v historickom centre Trnavy

Cestou okolo „Hrubého kostola“ po historickou a pokojnou atmosférou dýchajucej Jeruzalemskej ulici nájdete zrekonštruovaný priestor bývalého Akropolisu, dnes už oveľa známejší ako Reštaurácia VENUE. Hneď po vstupe do reštauácie vás zaiste osloví vkusne zariadený interiér, ktorý vynovenú reštauráciu VENUE predurčuje medzi popredné trnavské podniky.

Práve v príjemných priestoroch VENUE sa v sobotu 5. februára 2011 uskutoční ples, na ktorý vás personál reštaurácie srdečne pozýva.

„Nápad zorganizovať ples v priestoroch Venue vznikol pomerne nedávno. Chceli sme pre našich pravidelných ale aj náhodných či občasných zákazníkov pripraviť niečo výnimočné, niečo, čo možno prezentovať aj ako istú formu poďakovania za dôveru, ktorú nám prejavujú,“ vysvetľuje prevádzkovateľ reštaurácie, ku ktorej neodmysliteľne patrí aj kvalitný koktailový bar.

Ako pripomína, hoci v Trnave nebýva zvykom organizovať plesy v priestoroch reštaurácie, práve túto skutočnosť považuje prevádzkovateľ za pozitívum.
„Pevne veríme, že sa tu zíde niekoľko partií príjemných ľudí, ktorým bude vyhovovať práve takýto druh odreagovania a pobavenia sa,“ pripomenul.

Zabaviť sa a užiť si pohodu v príjemnej spoločnosti môže každý, kto má chuť a náladu plesať. Návštevníkov čaká fantastická zábava až do rána, v cene 33-eurovej vstupenky je už započítané teplé jedlo, studené misy a prípitok.

O hudobnú produkciu sa postará vynikajúce hudobné zoskupenie Romantik Sax Band, ktoré ponúkne známe melódie od klasiky až po modernú produkciu.

Objednávky a kontakt:
Jeruzalemská 2, Trnava
Tel.: +421 918 316 952
e-mail: venue@venue.sk
www.venue.sk

(inzercia)

Ulož ako PDF
Napísal 19. januára 2011 1:42. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.