reklama

Pre zvýšený výskyt chrípky uzatvorili MŠ na ulici K. Mahra

Regionálny úrad verejného zdravotníctva v Trnave odporučil prerušenie prevádzky Materskej školy na lici Kornela Mahra  v Trnave z dôvodu naakumulovania chrípkových respiračných ochorení.

Materská škola je uzavretá od dnešného dňa do piatku 4. februára.

AKTUALIZOVANÉ 9. 2. 2011:
Z dôvodu pretrvávajúcej chrípky bude v Materskej škole Kornela Mahra 9 v Trnave prerušená prevádzka od 8. do 11. februára 2011.

Podľa štatistík Úradu verejného zdravotníctva v poslednom januárovom týždni bola v rámci celého Slovenska prerušená prevádzka v 41 materských, 44 základných a jednej strednej škole

Ilustračné foto: wikipedia.org

Minulý týždeň prerušila prevádzku z rovnakého dôvodu ZŠ na ulici Ivana Krasku v Modranke, kde chorobnosť žiakov dosiahla 33 percent.

Ulož ako PDF
Napísal 2. februára 2011 10:48. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.