reklama

Pre chrípku uzatvoria do konca týždňa ďalšie dve materské školy

Z dôvodu naakumulovania chrípkových ochorení bude od 15. do 18. februára 2011 (vrátane) prerušená prevádzka v materských školách na Hodžovej ulici 40 a Okružnej ulici 27 v Trnave. Informáciu zverejnilo mesto Trnava.

Regionálny úrad verejného zdravotníctva prostredníctvom agentúry SITA informoval, že v minulých dňoch zaznamenal na území Trnavského kraja viac ako 11-tisíc akútnych respiračných ochorení vrátane chrípky. Najvyššia chorobnosť bola vo vekovej kategórii do päť rokov, najvýraznejší vzostup ochorení zaznemenali hygienici vo vekovej skupine 6 až 14 rokov a medzi dospelými.

Ilustračné foto: MŠ Okružná 27

Na území kraja bolo zatvorených spolu 24 základných a materských škôl.

Ulož ako PDF
Napísal 14. februára 2011 12:19. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.