reklama

Pre chrípku uzatvoria do konca týždňa ďalšie dve materské školy

Z dôvodu naakumulovania chrípkových ochorení bude od 15. do 18. februára 2011 (vrátane) prerušená prevádzka v materských školách na Hodžovej ulici 40 a Okružnej ulici 27 v Trnave. Informáciu zverejnilo mesto Trnava.

Regionálny úrad verejného zdravotníctva prostredníctvom agentúry SITA informoval, že v minulých dňoch zaznamenal na území Trnavského kraja viac ako 11-tisíc akútnych respiračných ochorení vrátane chrípky. Najvyššia chorobnosť bola vo vekovej kategórii do päť rokov, najvýraznejší vzostup ochorení zaznemenali hygienici vo vekovej skupine 6 až 14 rokov a medzi dospelými.

Ilustračné foto: MŠ Okružná 27

Na území kraja bolo zatvorených spolu 24 základných a materských škôl.

Ulož ako PDF
Napísal 14. februára 2011 12:19. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.