reklama

Dve základné a materské školy vyhlásili chrípkové prázdniny

AKTUALIZOVANÉ

Základná škola na ulici Jána Bottu 27 a Materská škola na Hodžovej ulici 40 v Trnave oznamujú, že na základe vysokej chorobnosti detí a žiakov prerušujú prevádzku v dňoch 23. – 25. januára 2013.

Vo štvrtok 24. a v piatok 25. januára bude prerušená prevádzka aj v Základnej škole s materskou školou na ulici Andreja Kubinu.

Prevádzka bude pokračovať v pondelok 28. januára 2013.

zs-bottova
ZŠ Bottova

ILUSTRAČNÉ FOTO

Podľa údajov Úradu verejného zdravotníctva SR v 3. kalendárnom týždni 2013 bolo hlásených 64 558 akútnych respiračných ochorení.

Chorobnosť dosiahla 1855 na 100 000 osôb. V porovnaní s predchádzajúcim kalendárnym týždňom došlo k nárastu chorobnosti o takmer desať percent.

Najvyšší výskyt respiračných ochorení bol zaznamenaný v Trnavskom kraji, najnižšia chorobnosť je v Bratislavskom kraji.

Ulož ako PDF
Napísal 22. januára 2013 12:42. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.