reklama

Zvýšená chorobnosť detí aj zamestnancov zatvára trnavské materské školy

AKTUALIZOVANÉ o 12:43

Z dôvodu zvýšenej chorobnosti detí a zamestnancov zatvára mesto Trnava v piatom kalendárnom týždni 2019 niekoľko materských škôl.

V Trnave je od pondelka 28. januára 2019 do konca tohto týždňa zatvorená MŠ Jiráskova.

Od 29. januára do 1. februára je prerušené vzdelávanie v MŠ na ulici K. Mahra 9 a v materských školách V jame 3 a V jame 27.

Od stredy 30. januára bude uzatvorená aj materská škola na ulici L. van Beethovena 16.

Ilustračné foto

Podľa údajov Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky počas minulého týždňa vzrástol výskyt akútnych respiračných ochorení na Slovensku o 19 percent.

Na území Trnavského kraja bol už v minulom týždni prerušený výchovno – vzdelávací proces v jedenástich materských školách.

Ulož ako PDF
Napísal 29. januára 2019 12:01. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

3 komentáre pre “Zvýšená chorobnosť detí aj zamestnancov zatvára trnavské materské školy”

  1. 1
    Klobucnik says:

    Páči sa mi že sa dozviem o tom že je škôlka zatvorená až z novín situácia keď mi dieťa ochorie moja povinnosť je oznámiť to kuchyni resp zavolať do škôlky keď však mám dieťa choré týždeň a ma ísť do škôlky a ja nemám odkiaľ vedieť že je zatvorená tak mi nedá vedieť nikto no takze dvojitý meter že pani nerobte to čo nechcete aby Vám robili druhý tiež mame svoje roboty a musíme vyriešiť čo s deťmi keď zatvoria škôlku ale chápem pre vyhoreté učiteľky je všetko problém. Nekomentujem viac!!!!

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.