reklama

Zvýšená chorobnosť detí aj zamestnancov zatvára trnavské materské školy

AKTUALIZOVANÉ o 12:43

Z dôvodu zvýšenej chorobnosti detí a zamestnancov zatvára mesto Trnava v piatom kalendárnom týždni 2019 niekoľko materských škôl.

V Trnave je od pondelka 28. januára 2019 do konca tohto týždňa zatvorená MŠ Jiráskova.

Od 29. januára do 1. februára je prerušené vzdelávanie v MŠ na ulici K. Mahra 9 a v materských školách V jame 3 a V jame 27.

Od stredy 30. januára bude uzatvorená aj materská škola na ulici L. van Beethovena 16.

Ilustračné foto

Podľa údajov Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky počas minulého týždňa vzrástol výskyt akútnych respiračných ochorení na Slovensku o 19 percent.

Na území Trnavského kraja bol už v minulom týždni prerušený výchovno – vzdelávací proces v jedenástich materských školách.

Ulož ako PDF
Napísal 29. januára 2019 12:01. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Zvýšená chorobnosť detí aj zamestnancov zatvára trnavské materské školy”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.