reklama

Na ZŠ a MŠ Vančurova vyhlásili trojdňové chrípkové prázdniny

Od pondelka 7. do stredy 9. februára bude uzatvorená prevádzka na Základnej škole s materskou na Vančurovej ulici 38 v Trnave.

Z dôvodu vysokého počtu ochorení, ktorý dosiahol na konci minulého týždňa 32,7 percenta, rozhodol Regionálny úrad verejného zdravotníctva v Trnave o prerušení vyučovacieho procestu. Prevádzka opäť začne vo štvrtok 10. februára, informovalo mesto Trnava.

Ilustračné foto

Na konci januára a začiatku februára z rovnakého dôvodu prerušili na niekoľko dní prevádzku na ZŠ a MŠ na ulici I. Krasku v Modranke a v materskej škole na ulici K. Mahra na sídlisku Prednádražie.

Ulož ako PDF
Napísal 7. februára 2011 2:18. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.