reklama

V uliciach mesta je stále veľa nepojazdných áut. Pozrite si ich aktuálnu galériu

Pracovníci Mestskej polícii mesta Trnava v ostatných štyroch týždňoch zistili na území mesta viacero automobilov, ktoré v zmysle zákona javili známky vraku. Spravidla ide o vozidlá bez evidenčného čísla, ktoré sú v uliciach mesta a na sídliskách zaparkované už dlhší čas na rovnakom mieste bez známok používania.

Na takéto vozidlá mestskí policajti umiestňujú výzvu na odstránenie. Ak majiteľ starého resp. nepoužívaného vozidla auto do 30 dní neodstráni z verejného priestranstva, bude odstránené správcom komunikácie na jeho náklady.

Trnava-live.sk prináša galériu vozidiel, na ktoré umiestnila MsP v Trnave výzvu na odstránenie v období od 17. januára do 5. februára 2011:

Zelenečská ulica, Škoda 105/120:

Na hlinách, Lada Samara:

Spartakovská, Daewoo Nexia:

Na hlinách, Daewoo Lanos:

Osvaldová, Opel Agila:

Hospodárska, Škoda 105/120:

Golianova, Audi, Daewoo Espero:

Spartakovská, Fiat Regata:

Spojná, Lada 1200:

Ulož ako PDF
Napísal 6. februára 2011 22:23. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V uliciach mesta je stále veľa nepojazdných áut. Pozrite si ich aktuálnu galériu”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.