reklama

Starých vrakov je v uliciach stále dosť

Nepoužívaných odstavených áut je v Trnave stále dosť. Aj v priebehu ostatných dní odhalili pracovníci mestskej polície viacero takýchto prípadov.

Mesto Trnava na začiatku februára verejne vyzvalo majiteľov vrakov zaparkovaných na verejných priestranstvách, aby svoje vozidlá odtiahli do 31. marca.

V opačnom prípade začne vraky odstraňovať na náklady ich majiteľov.

Každý mesiac odhalia mestskí policajti približne desať takýchto vozidiel. “Na čelné sklo umiestňujeme výzvu, aby majiteľ staré vozidlo odstránil v lehote 30 dní. Ak tak neurobí, odťah zabezpečí mesto na náklady majiteľa, a zároveň majiteľovi uloží pokutu,” vysvetlil náčelník Mestskej polície v Trnave Igor Keleši.
Niektoré z odhalených autovrakov za mesiac marec. Pochádzajú z Okružnej, Nerudovej, Hospodárskej či Hlbokej ulice

Majiteľa autovraku v prípade neuposlúchnutia výzvy vyjde odťah vozidla spolu s pokutou na približne 100 eur.

Mesto zároveň žiada občanov, ktorí vo svojom okolí registrujú dlhodobo odstavené vozidlá so znakmi autovraku, aby to oznámili na mestskej polícii.

Samospráva chce týmto krokom prispieť k estetickejšiemu vzhľadu mesta, uvoľneniu parkovacích miest obsadených autovrakmi a zvýšeniu bezpečnosti premávky.

Ulož ako PDF
Napísal 9. apríla 2012 20:12. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Starých vrakov je v uliciach stále dosť”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.