reklama

Mesto chce dostať z ulíc autovraky

Mesto Trnava vyzýva všetkých majiteľov vrakov automobilov, aby ich do 31. marca 2012 odstránili z verejných priestranstiev. Po tomto termíne bude mesto vraky odstraňovať na náklady ich majiteľov.

Podľa slov náčelníka mestskej polície Igora Kelešiho nepoužívané vozidlá, ktoré javia znaky vraku, sa snažia odstraňovať priebežne. Každý mesiac odhalia mestskí policajti približne desať takýchto vozidiel. „Na čelné sklo umiestňujeme výzvu, aby majiteľ staré vozidlo odstránil v lehote 30 dní. Ak tak neurobí, odťah zabezpečí mesto na náklady majiteľa, a zároveň majiteľovi uloží pokutu,“ vysvetlil Keleši.

Ilustračné foto: MsP Trnava

Majiteľa autovraku v prípade neuposlúchnutia výzvy vyjde odťah vozidla spolu s pokutou na približne 100 eur.

Mesto zároveň žiada občanov, ktorí vo svojom okolí registrujú dlhodobo odstavené vozidlá so znakmi autovraku, aby to oznámili na mestskej polícii. Samospráva chce týmto krokom prispieť k estetickejšiemu vzhľadu mesta, uvoľneniu parkovacích miest obsadených autovrakmi a zvýšeniu bezpečnosti premávky.

Ulož ako PDF
Napísal 6. februára 2012 10:02. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Mesto chce dostať z ulíc autovraky”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.