reklama

Ďalšia lúpež v herni: zlodej so zbraňou prepadol podnik na Zelenom kríčku

Počet lúpežných prepadnutí herní v Trnave, zdá sa, rastie. Len v priebehu posledného týždňa zaznamenali trnavskí policajti najmenej štyri takéto prípady. K zatiaľ poslednému prepadu pracovníčky herne došlo v piatok 11. marca o 19.30 hodine na Zelenom kríčku.

Zatiaľ neznámy zlodej sa po príchode do herne pýtal čašníčky na toalety. „Pravdepodobne si chcel byť istý, že na WC nie je nikto, kto by ho počas prepadu mohol prekvapiť,“ myslí si majiteľ podniku. Po návrate z toalety si to lupič namieril rovno za čašníčkou. Naznačil jej, aby išla za barový pult a tichým hlasom od nej pýtal peniaze. Mieril pri tom na ňu striebornou zbraňou.

Lupič sleduje, ako mu čašníčka vyberá peniaze z tržby

Čašníčka odovzdala zlodejovi pod tlakom tržbu vo výške niekoľko sto eur. „Hovoril potichu so zvláštnym prízvukom. Neviem presne určiť, o aké nárečie išlo, ale trnavčina to určite nebola. Po tom, ako som mu dala peniaze, z herne odišiel,“ priblížila nepríjemnú skúsenosť prepadnutá čašníčka.
Aj napriek tomu, že asi do dvoch minút dorazila do herne zásahovka bezpečnostnej služby, lupiča nenašli ani po prehľadaní okolia podniku.

O tom, že celé prepadnutie sa zomlelo veľmi rýchlo a nenápadne, svedčí aj skutočnosť, že v herni, len asi dva metre od baru, sedela v čase lúpeže zákazníčka, ktorá si vôbec nič nevšimla. O prepade sa dozvedela až po odchode zlodeja z podniku od samotnej čašníčky.

Podľa opisu išlo o pomerne vysokého chlapa, oblečenú mal vetrovku s kapucňou s oranžovo-červenými pásikmi, na hlave nosil šiltovku. V ruke držal striebornú pištoľ.
Podľa našich informácií nie je vylúčené, že ide o toho istého muža, ktorý v pondelok vylúpil herňu na ulici Andreja Žarnova pri Figare. Zábery z bezpečnostnej kamery na Zelenom kríčku si pozrela aj prvá prepadnutá čašníčka. „Povedala, že podľa popisu by mohlo ísť o toho istého človeka,“ naznačil prepojenie týchto dvoch prípadov majiteľ podniku na Kríčku.

Ulož ako PDF
Napísal 12. marca 2011 15:33. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Ďalšia lúpež v herni: zlodej so zbraňou prepadol podnik na Zelenom kríčku”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.