reklama

Na Zelenom kríčku otvorili nové toalety, zariadene je k dispozícii sedem dní v týždni

Od pondelka 1. augusta 2022 môže verejnosť využívať hygienické zariadenie na Zelenom kríčku. Verejné toalety budú k dispozícii pre ženy, mužov a samostatne aj pre imobilných. Otvorené sú v pondelok až sobotu medzi 6.00 a 21.00 h, v nedeľu od 14.00 do 20.00 h.

Zariadenie pre ľudí na vozíčku je prístupné bezbariérovo priamo z chodníka bez použitia schodov.

Poslúži aj rodičom s malými deťmi, ktorí tu nájdu prebaľovací pult. Záujemcovia o použitie tohto zariadenia zazvonia na zvonček, čím sa ohlásia stálej službe, ktorá, ak to bude potrebné, môže poskytnúť pomoc imobilným.

Jedno použitie hygienického zariadenia stojí 20 centov.

(Mesto Trnava)

FOTO: Martin Hesko

Ulož ako PDF
Napísal 4. augusta 2022 6:19. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.