reklama

Nad verejnými WC na Zelenom kríčku má vyrásť kaviareň

Trnavský podnikateľ plánuje postaviť formou nadstavby nad verejnými WC na Zelenom kríčku kaviareň. Súčasne s novovybudovaným podnikom chce prevádzkovať aj verejné toalety. Tie podľa predloženého zámeru prejdú rekonštrukciou.

Podnikateľ žiada mesto Trnava o výpožičku pozemku o rozlohe 170 m² a odsúhlasenie plánovanej investície. O zámere budú hlasovať poslanci trnavského zastupiteľstva v utorok 28. júna.

Investor chce postaviť kaviareň v rušnej lokalite Zeleného kríčka

Ilustračné foto: norc

Mestská rada na svojom zasadnutí výstavbu kaviarne a rekonštrukciu verejných WC odporúča poslaneckému zboru schváliť s viacerými podmienkami. Mesto podnikateľa zmluvne zaviaže, aby sa s realizáciou projektu začalo do šiestich mesiacov od uzatvorenia zmluvy o výpožičke s termínom ukončenia výstavby najneskôr do 24 mesiacov od vydania stavebného povolenia.
Investor bude tiež povinný prevádzkovať verejné toalety aj v priebehu výstavby kaviarne.

Zmluva o výpožičke pozemkov má podľa návrhu, ktorý bude predložený na rokovanie zastupiteľstva, trvať 10 rokov, po jej uplynutí má investor odstúpiť vybudované nehnuteľnosti do majetku mesta za cenu 1 euro ako „ucelenú stavebnú časť schopnú samostatného užívania“. Medzi ďalšie podmienky stanovené mestom vo vzťahu k investorovi je povinnosť po celú dobu výpožičky prevádzkovať verejné toalety s dodržaním otváracích hodín pre verejnosť dohodnutých v zmluve o  výpožičke.

Ulož ako PDF
Napísal 21. júna 2011 2:29. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Nad verejnými WC na Zelenom kríčku má vyrásť kaviareň”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.