reklama

Nad verejnými WC na Zelenom kríčku má vyrásť kaviareň

Trnavský podnikateľ plánuje postaviť formou nadstavby nad verejnými WC na Zelenom kríčku kaviareň. Súčasne s novovybudovaným podnikom chce prevádzkovať aj verejné toalety. Tie podľa predloženého zámeru prejdú rekonštrukciou.

Podnikateľ žiada mesto Trnava o výpožičku pozemku o rozlohe 170 m² a odsúhlasenie plánovanej investície. O zámere budú hlasovať poslanci trnavského zastupiteľstva v utorok 28. júna.

Investor chce postaviť kaviareň v rušnej lokalite Zeleného kríčka

Ilustračné foto: norc

Mestská rada na svojom zasadnutí výstavbu kaviarne a rekonštrukciu verejných WC odporúča poslaneckému zboru schváliť s viacerými podmienkami. Mesto podnikateľa zmluvne zaviaže, aby sa s realizáciou projektu začalo do šiestich mesiacov od uzatvorenia zmluvy o výpožičke s termínom ukončenia výstavby najneskôr do 24 mesiacov od vydania stavebného povolenia.
Investor bude tiež povinný prevádzkovať verejné toalety aj v priebehu výstavby kaviarne.

Zmluva o výpožičke pozemkov má podľa návrhu, ktorý bude predložený na rokovanie zastupiteľstva, trvať 10 rokov, po jej uplynutí má investor odstúpiť vybudované nehnuteľnosti do majetku mesta za cenu 1 euro ako „ucelenú stavebnú časť schopnú samostatného užívania”. Medzi ďalšie podmienky stanovené mestom vo vzťahu k investorovi je povinnosť po celú dobu výpožičky prevádzkovať verejné toalety s dodržaním otváracích hodín pre verejnosť dohodnutých v zmluve o  výpožičke.

Ulož ako PDF
Napísal 21. júna 2011 2:29. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

6 komentárov pre “Nad verejnými WC na Zelenom kríčku má vyrásť kaviareň”

 1. 1
  pedro says:

  parada, tak ja im tam bostavim budovu opravim zachody zbavim ich zodpovednosti a oni mi to za 10 rokov zoberu. to bude muset byt draha kava aby sa to oplatilo

 2. 2
  papula says:

  Pedro, ale podnikatel sam ziada o vypozicku pozemkov, tak to ma urcite dobre prepocitane ;-)

 3. 3
  danTT says:

  No priestor na kaviareň je to priam exkluzívny, kludnučký, neprašný , nehlučný….priam ideálny… :-), držím podnikateľovi palce…. :-)

 4. 4
  michal says:

  len aby sa postupom casu nestala z kaviarne herna :) lebo lokalita na hernu je to priam idealna…

 5. 5
  majlo says:

  Zaujimavy napad, kaviaren sa da definovat roznym sposobom. Mna by zaujimala cena za pouzitie verejnej toalety… bude cena rovnaka pre zakaznikov “kaviarne”, alebo bude cena ina pre zakaznika a ina pre nezakaznika?

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.