reklama

Nad verejnými WC na Zelenom kríčku má vyrásť kaviareň

Trnavský podnikateľ plánuje postaviť formou nadstavby nad verejnými WC na Zelenom kríčku kaviareň. Súčasne s novovybudovaným podnikom chce prevádzkovať aj verejné toalety. Tie podľa predloženého zámeru prejdú rekonštrukciou.

Podnikateľ žiada mesto Trnava o výpožičku pozemku o rozlohe 170 m² a odsúhlasenie plánovanej investície. O zámere budú hlasovať poslanci trnavského zastupiteľstva v utorok 28. júna.

Investor chce postaviť kaviareň v rušnej lokalite Zeleného kríčka

Ilustračné foto: norc

Mestská rada na svojom zasadnutí výstavbu kaviarne a rekonštrukciu verejných WC odporúča poslaneckému zboru schváliť s viacerými podmienkami. Mesto podnikateľa zmluvne zaviaže, aby sa s realizáciou projektu začalo do šiestich mesiacov od uzatvorenia zmluvy o výpožičke s termínom ukončenia výstavby najneskôr do 24 mesiacov od vydania stavebného povolenia.
Investor bude tiež povinný prevádzkovať verejné toalety aj v priebehu výstavby kaviarne.

Zmluva o výpožičke pozemkov má podľa návrhu, ktorý bude predložený na rokovanie zastupiteľstva, trvať 10 rokov, po jej uplynutí má investor odstúpiť vybudované nehnuteľnosti do majetku mesta za cenu 1 euro ako „ucelenú stavebnú časť schopnú samostatného užívania“. Medzi ďalšie podmienky stanovené mestom vo vzťahu k investorovi je povinnosť po celú dobu výpožičky prevádzkovať verejné toalety s dodržaním otváracích hodín pre verejnosť dohodnutých v zmluve o  výpožičke.

Ulož ako PDF
Napísal 21. júna 2011 2:29. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Nad verejnými WC na Zelenom kríčku má vyrásť kaviareň”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.