reklama

Oheň spôsobil na Obecnom úrade v Bohdanovciach škody za 16-tisíc

V utorok 15. marca krátko pred 13. hodinou ohlásil zamestnanec Obecného úradu v Bohdanovciach nad Trnavou požiar v plynovej kotolni úradu. Na miesto požiaru vyrazilo šesť hasičov z Trnavy s dvomi hasičskými autami.

Po príchode záchranárov do Bohdanoviec šíriaci sa dym z kotolne šíril v pivničných priestoroch a prenikol aj do spoločenskej sály.

Poškodené zariadenie kotolne

Príslušníci HaZZ s použitím dýchacích prístrojov a termokamery vykonali prieskum v pivničných priestoroch, kde bolo zistené ohnisko požiaru. Na lokalizáciu a následnú likvidáciu požiaru bol nasadený vysokotlaký prúd. Po odvetraní priestorov došlo k zisteniu, že požiar vznikol po manipulácii fyzickou osobou s horľavou kvapalinou. Požiar poškodil dve kosačky, dva plynové kotle a interiér kotolne. Zadymením bola poškodená tiež tanečná sála obecného úradu. K ďalšiemu rozšíreniu požiaru ani k zraneniu osôb nedošlo,“ zhodnotil udalosť hovorca KR HaZZ v Trnave Ivan Peťko.

Foto: KR HaZZ v Trnave

Materiálne škody spôsobené požiarom spôsobili Obecnému úradu v Bohdanovciach materiálne škody vo výške 16-tisíc eur.

Ulož ako PDF
Napísal 16. marca 2011 8:14. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.