reklama

GOT SKILLS? XXL – Freestyle MCs, DJs a Graffiti Battles v Art Klube

Už túto sobotu 26.3.2011 sa uskutoční v Trnave celodenné hip hopové podujatie GOT SKILLS? XXL. Známy a zaužívaný formát Got Skills? akcií, fungujúci už 7 sezónu, sa tento rok mení. Značne sa okresal počet freestyle MCs, ale budú pridané súboje ďalších hip hop elementov – Djský a Graffiti battle. V každom zo spomínaných elementov by malo ísť o súboj štyroch kvalitných pozvaných súťažiacich, čiže freestyle battle 4 MCc, turntablist battle 4 DJs a graffiti battle 4 crews.

Tak ako už bolo spomínané pôjde o celodennú akciu, pretože graffiti battle začne už doobeda na stene za Art Klubom, v ktorom potom večer prebehnú súboje freestylistov a DJs, spolu s následnou hip hop after party. Zaujímavosťou je že naposledy sa na spomínanej stene maľovalo 20.4. 2002 v rámci veľkolepej akcie Burner 4, čiže organizátorom Burner Posse sa podarilo po takmer 9 rokoch opäť vybaviť túto stenu v centre mesta. Veľká vďaka za to patrí majiteľom steny OD ASO a spoločnosti Chemolak, ktorá poskytla podkladovú farbu a v neposlednom rade predstaviteľom mesta Trnava, ktorí odobrili celú akciu. Tak ako to bolo aj na Burner 4, prácu writerom by po celý deň mala spríjemňovať live mixovaná hip hop hudba.

Večer sa presunieme do spomínaného Art Klubu, kde prebehne najprv turntablist battle (cca po 22:00). Pozvaní DJs, ktorí v rámci povolených zbraní (2 gramce, mixák, ihly a platne) si to medzi sebou rozdajú a budú sa snažiť poraziť svojho súpera hlavne rôznymi natrénovanými scratch technikami a juggle rutinami. Potom bude nasledovať záverečný freestlyle battle, čiže slovná rapová prestrelka 4 MCs. Víťaz každého so spomínaných 3 battlov dostane od organizátorov Burner Posse zaslúženú a originálnu trofej + nejakú tú pozornosť od partnera akcie Rooftop Shopu.

Oficiálny plagát

Po ukončení a vyhlásení víťazov jednotlivých battlov sa akcia Got Skills? XXL zďaleka nekončí. Nasledovať bude party zábava až do rána v podaní ostrieľaných trnavských DJs – Spank, Spinhandz a Shakul, ktorí vám ponúknu kvalitné mix sety tých najznámejších hip hopových klasik a party hymien. Toto všetko je možné vidieť a počuť za férových 3,-EUR (vyberá sa až večer ako vstupné do Art klubu). Takže ak patríš medzi real hip hop fans, nemal by si si nechať ujsť túto nadupanú celodennú akciu GOT SKILLS? XXL v Trnave už v sobotu 26.3.2011.

Ulož ako PDF
Napísal 21. marca 2011 6:09. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Kam vyraziť, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.