reklama

Prvá legálna stena pre tvorcov graffiti dostala po 9 rokoch novú tvár

Vôbec prvá legálna stena pre tvorcov malieb graffiti v Trnave za Art Klubom pri budove Tatraskla dostala v sobotu 26. marca po deviatich rokoch novú tvár.
Pozvanie trnavského združenia Burner Posse, ktoré organizuje v meste alternatívne kultúrne akcie najmä v oblasti hip hopovej subkultúry, prijali kvalitní writeri z Trnavy a Bratislavy.

Vytvoriť kvalitné graffiti je nezriedka záležitosťou celodennej práce

Sobotný graffiti jam bol súčasťou celodennej akcie Got Skills XXL v Art Klube, v rámci ktorej súťažili vo svojich zručnostiach freestyle MC’s a DJ’s.

„Ľudia, ktorí tu dnes predstavujú svoje umenie, v tejto kultúre niečo znamenajú. Ide o prvú legálnu a jednu z najznámejších stien v Trnave, a preto sme veľmi radi, že sa nám podarilo dostať sem kvalitných umelcov. Túto akciu sme mohli zorganizovať aj vďaka podpore OD ASO, mesta Trnava a spoločnosti Chemolak Smolenice, ktorá nám sponzorsky poskytla podkladovú farbu,“ konštatoval Lukáš „Shakul“ Petru, jeden z členov Burner Posse.

Fotogaléria:

Ulož ako PDF
Napísal 27. marca 2011 13:35. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Kultúra, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.