reklama

Prvá legálna stena pre tvorcov graffiti dostala po 9 rokoch novú tvár

Vôbec prvá legálna stena pre tvorcov malieb graffiti v Trnave za Art Klubom pri budove Tatraskla dostala v sobotu 26. marca po deviatich rokoch novú tvár.
Pozvanie trnavského združenia Burner Posse, ktoré organizuje v meste alternatívne kultúrne akcie najmä v oblasti hip hopovej subkultúry, prijali kvalitní writeri z Trnavy a Bratislavy.

Vytvoriť kvalitné graffiti je nezriedka záležitosťou celodennej práce

Sobotný graffiti jam bol súčasťou celodennej akcie Got Skills XXL v Art Klube, v rámci ktorej súťažili vo svojich zručnostiach freestyle MC’s a DJ’s.

„Ľudia, ktorí tu dnes predstavujú svoje umenie, v tejto kultúre niečo znamenajú. Ide o prvú legálnu a jednu z najznámejších stien v Trnave, a preto sme veľmi radi, že sa nám podarilo dostať sem kvalitných umelcov. Túto akciu sme mohli zorganizovať aj vďaka podpore OD ASO, mesta Trnava a spoločnosti Chemolak Smolenice, ktorá nám sponzorsky poskytla podkladovú farbu,“ konštatoval Lukáš „Shakul“ Petru, jeden z členov Burner Posse.

Fotogaléria:

Ulož ako PDF
Napísal 27. marca 2011 13:35. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Kultúra, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.