reklama

Aprílová Terrano Fauna ponúkne na jednom mieste množstvo atrakcií

Už po piaty raz pozývajú organizátori verejnosť na výstavnú a predajnú akva-teraristickú burzy TERRRANO FAUNA.
Podujatie sa uskutoční v nedeľu 17. apríla od 9. do 14. hodiny v priestoroch Strednej odbornej školy poľnohospodárstva a služieb na vidieku na Zavarskej ulici č. 9 v Trnave.

Terrano Fauna ponúkne návštevníkom možnosť príjemne stráveného nedeľného predpoludnia v spoločnosti hadov, jašterov, plazov, exotických druhov hmyzu či obojživelníkov. Organizátori sľubujú, že bohatý sprievodný program zaujme deti aj dospelých.

Propagačný plagát aprílovej Terrano Fauny

Súčasťou predajno-výstavnej akcie na Zavarskej ulici budú prednášky odborníkov na témy Úprava a kvalita vody v akváriu, Chov a odchov klopavky Kinosternon leucostomum postinguinale v akvateráriu, Nanoakvaristika a Parazitózy v chove plazov.
Návštevníkom bude k dipozícii veterinárna poradňa s MVDr. Miroslavom Dušekom, ktorý zodpovie podnety verejnosti o hadoch, plazoch, obojživelníkoch a rybách.

Atrakciou podujatia Terrano Fauna budú súťaže laboratórnych myší a obrovských švábov. V rámci sprievodného programu sa uskutoční aj výstava kaktusov, sukulentov a epifytov, návštevníci si budú môcť prezrieť aj školské entomologické zbierky.
Na akcii pokrstia už druhú časť akva-terarijnej omaľovánky pre deti pod názvom Pestrý svet akvárií a terárií 2.

Kompletné informácie pre predajcov a návštevníkov nájdte na www.terranofauna.eu.
Podujatie nájdete aj na Facebooku, stačí klinúť SEM.

Ulož ako PDF
Napísal 2. apríla 2011 20:39. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Kam vyraziť, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.