reklama

Aprílová Terrano Fauna ponúkne na jednom mieste množstvo atrakcií

Už po piaty raz pozývajú organizátori verejnosť na výstavnú a predajnú akva-teraristickú burzy TERRRANO FAUNA.
Podujatie sa uskutoční v nedeľu 17. apríla od 9. do 14. hodiny v priestoroch Strednej odbornej školy poľnohospodárstva a služieb na vidieku na Zavarskej ulici č. 9 v Trnave.

Terrano Fauna ponúkne návštevníkom možnosť príjemne stráveného nedeľného predpoludnia v spoločnosti hadov, jašterov, plazov, exotických druhov hmyzu či obojživelníkov. Organizátori sľubujú, že bohatý sprievodný program zaujme deti aj dospelých.

Propagačný plagát aprílovej Terrano Fauny

Súčasťou predajno-výstavnej akcie na Zavarskej ulici budú prednášky odborníkov na témy Úprava a kvalita vody v akváriu, Chov a odchov klopavky Kinosternon leucostomum postinguinale v akvateráriu, Nanoakvaristika a Parazitózy v chove plazov.
Návštevníkom bude k dipozícii veterinárna poradňa s MVDr. Miroslavom Dušekom, ktorý zodpovie podnety verejnosti o hadoch, plazoch, obojživelníkoch a rybách.

Atrakciou podujatia Terrano Fauna budú súťaže laboratórnych myší a obrovských švábov. V rámci sprievodného programu sa uskutoční aj výstava kaktusov, sukulentov a epifytov, návštevníci si budú môcť prezrieť aj školské entomologické zbierky.
Na akcii pokrstia už druhú časť akva-terarijnej omaľovánky pre deti pod názvom Pestrý svet akvárií a terárií 2.

Kompletné informácie pre predajcov a návštevníkov nájdte na www.terranofauna.eu.
Podujatie nájdete aj na Facebooku, stačí klinúť SEM.

Ulož ako PDF
Napísal 2. apríla 2011 20:39. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Kam vyraziť, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.