reklama

Mladý muž napľul domovníčke do tváre

Hliadka mestskej polície zasahovala na ulici Andreja Kubinu, kde v jednom z obytných domov došlo k fyzickému napadnutiu tamojšej domovej dôverníčky.

Podľa úradného záznami MsP 67-ročná domovníčka obchádzala nájomníkov v snahe získania podpisov novej zmluvy. S jej prácou zjavne nemal pochopenie 29-ročný Tomáš.

„Mladý muž sa najprv začal rozčuľovať a domovú dôverníčku slovne napadol. Pani sa bránila barlou, muž barlu zachytil a napľul jej do tváre. Udalosť je v štádiu ďalšieho vyšetrovania,“ približuje konflikt správa trnavskej mestskej polície.

Ulož ako PDF
Napísal 4. apríla 2011 1:52. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.