reklama

Dôchodca napadol manželku a dcéru

Hliadka mestskej polície zasahovala na ulici B. Smetanu v Trnave po oznámení, že 73-ročný dôchodca fyzicky napadol svoju o dva roky mladšiu manželku a dcéru.

Po príchode na miesto hliadku pri vchode čakala oznamovateľka a uviedla, že jej otec slovne a fyzicky napadol jej matku. Podľa oznamovateľky a napadnutej nedošlo k zraneniu osôb a preto nebolo treba lekárske ošetrenie. Za svoje konanie bude menovaný ďalej riešený,“ uvádza v správe MsP Trnava.

Niekoľko hodín predtým riešili mestskí policajti podobný prípad na Nerudovej ulici, kde 48-ročný muž pod vplyvom alkoholu zaútočnil na svoju priateľku. Muž po rozhovore s pracovníkmi MsP byt opustil. Hádka sa obišla bez zranení.

Ulož ako PDF
Napísal 20. júla 2011 9:58. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.