reklama

Opitý napadol vlastnú matku, na Linčianskej obťažoval ľudí sfetovaný bezdomovec

Hliadka MsP Trnava zasahovala 19. januára na ul. Vladimíra Clementisa, kde nájomníčku Strediska sociálnych služieb napadol v jej byte syn. Žena uviedla, že ju zbil jej 45-ročný syn Ľuboš B., ktorý sa momentálne nachádza u nej v byte.
„Poškodená sa sťažovala, že ju kopol do brucha, rozlámal stôl a vyhrážal sa jej nohou zo stola zabitím, avšak jej sa podarilo z bytu ujsť a privolať pomoc. Muž bol agresívny pod vplyvom alkoholu. Na miesto bola privolaná hliadka OOPZ, ktorá udalosť prevzala,“ informovala mestská polícia.

V sobotu 22.1.2011 v čase 10,40 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná na ulicu Limbová v Trnave, kde sa pri nákupnom stredisku nachádzal neznámy muž, ktorý je sfetovaný a obťažuje občanov sídliska. Po príchode na miesto bolo zistené, že ide o 39- ročného bezdomovca Romana T. z Trnavy, ktorý bol z miesta vykázaný. Za svoje konanie bude ďalej riešený.

Ulož ako PDF
Napísal 25. januára 2011 8:43. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.