reklama

V centre Trnavy kradol muž v ženských šatách a parochni, odhalili ho kamery MsP

Podozrivú osobu, ktorá si pri pamätníku SNP na Hornopotočnej ulici prisadla k spiacemu mužovi, si všimol operátor kamerového systému Mestskej polície Trnava (MsP).

„Na miesto bola vyslaná hliadka. Podozrivá osoba – žena s blond vlasmi a v krátkej čiernej sukni – si prisadla k svojej obeti a z vrecák mu ukradla osobné veci. Následne sa presúvala smerom k Rybníkovej ulici, kde ju zadržala hliadka mestskej polície,“ informoval zástupca náčelníka MsP Trnava Ivan Ranuša.

Prekvapení policajti zistili, že nezadržali ženu, ale muža oblečeného v ženských šatách.

univ-namestie-5
Zlodej kradol v parčíku pri budove Trnavskej univerzity

Neznámeho vyzvali na predloženie dokladu totožnosti. Žiadny pri sebe nemal, preto bol predvedený na centrálu MsP za účelom zistenia totožnosti.

„Medzitým bol druhou hliadkou kontaktovaný okradnutý 41 – ročný muž, ktorý po skontrolovaní svojich vecí uviedol, že mu chýbajú doklady a mobilný telefón,“ pokračuje Ranuša.

Páchateľ s trvalým bydliskom v Trnave sa ku krádeži priznal.

Pre podozrenie zo spáchania trestného činu krádeže bol prípad odovzdaný príslušníkom Policajného zboru SR.

„Vyšetrovateľ obvinil 30 ročného  muža z prečinu krádeže a odcudzený telefón v hodnote 180 eur mu zaistil. Polícia ho vráti pôvodnému majiteľovi. Za krádež mu hrozí dvojročné väzenie,“ uviedla k prípadu krajská policajná hovorkyňa Mária Linkešová.

Ulož ako PDF
Napísal 10. júna 2015 10:06. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Krimi, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V centre Trnavy kradol muž v ženských šatách a parochni, odhalili ho kamery MsP”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.