reklama

Z hrdzavej vlajkoslávy na vstupe Štadióna A. Malatinského bolia oči

Približne 100 miliónov korún (vyše troch miliónov eur) investovalo mesto Trnava v ostatných rokoch do Štadióna Antona Malatinského. Vyhrievaný trávnik, výstavba novej západnej tribúny, rekonštrukcia osvetlenia a ďalšie menšie investície zlepšili stav a prispeli aspoň k akej-takej modernizácii podľa mnohých, a nielen Trnavčanov, najfutbalovejšieho stánku na Slovensku.

Hoci štadión nesúci hrdé meno veľkého Toni-Báčiho Malatinského by „zniesol“ ešte aj zo tri ďalšie 100-miliónové investície, každý logicky uvažujúci si uvedomuje, že v súčasnosti je takéto želanie len veľmi vzdialeným snom. Asi ešte vzdialenejším ako výstavba nového štadióna.

A hoci dnes každý vyplakáva a peňazí na rozhadzovanie jednoducho niet, máme jeden tip pre Správu kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava.

Ak by vám čírou náhodou zostávalo v rozpočte voľných zopár stoviek eur a nevedeli by ste si dať rady čo s nimi, dajte, prosím, premaľovať žrde na hlavnom vstupe do areálu ŠAM. Pozornejší pohľad na tie nešťastné zhrdzavené stĺpy je totiž už dosť dlho doslova boľavý.

Raz je to oficiálny a hlavný vstup na štadión, preto ak aj nemáme čím reprezentovať, tak si aspoň nerobme hanbu. Veď nejde o žiadnu nereálnu investíciu.
Nakoniec, možno by sa aj dobrý sponzor našiel, ktorý by farbu podaroval, keby bolo najhoršie…

Ťažko nám je odhadnúť kedy sa tu maľovalo naposledy, ale ak sa tak človek zahľadí na schátralý stav vlajkoslávy, musí mať pocit, že poslední majstri tu maľovali ešte v časoch, kedy možno Vladovi Ekhardtovi akurát začali rašiť fúziky a Miro Karhan azda ešte dral lavice v športovej triede na vtedajšej ZŠ Lomonosovova.

Ďalšie fotografie:

Ulož ako PDF
Napísal 19. apríla 2011 14:20. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Z hrdzavej vlajkoslávy na vstupe Štadióna A. Malatinského bolia oči”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.