reklama

Cezpoľní opilci si pomýlili Trnavu s noclahárňou

Počas minulého týždňa mali mestskí policajti prácu s viacerými podnapilými mužmi, ktorí si verejné priestranstvá v meste pomýlili s vyhriatou posteľou.

V utorok o 23. 20 h bola hliadka MsP vyslaná na požiadanie Rýchlej zdravotníckej pomoci na Zavarskú ulicu. Ležal tam 29-ročný muž z Obýc v značne podnapilom stave so stiahnutými nohavicami a nereagoval na výzvy zdravotníkov, aby sa obliekol a postavil. Po príchode hliadky sa muž napokon z miesta odporúčal a pobral domov.

Ilustračné foto

V piatok popoludní o 16. 45 hodine si na autobusovej stanici ustal 22-ročný mladík z Abrahámu. Mestskí policajti ho našli ležať pod lavičkou. Po dlhšom čase sa im podarilo muža prebrať, bol však arogantný a odmietal spolupracovať. Nakoniec sa však podvolil a so zasahujúcimi policajtami spolpracoval.

V rovnaký deň o 3. 30 hodine ráno spozoroval pracovník kamerového systému na Kollárovej ulici ležiaceho muža. Opitý 31-ročný Opojčan si ľahol na autobusovej zastávke. Hliadka mestskej polície muža prebrala a zisťovala, či nemá zranenia. Lekárske ošetrenie odmietol a odišiel domov.

Ulož ako PDF
Napísal 26. apríla 2011 9:37. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.