reklama

V Kamennom mlyne pribudnú verejné toalety, do roka obnovia detské ihrisko

Vo fáze výberu dodávateľa prostredníctvom verejnej súťaže je v súčasnosti projekt rekonštrukcie časti nevyužívanej budovy v Kamennom mlyne.

V nevyužívanom objekte budú nové sociálne zariadenia pre verejnosť

Mesto už dávnejšie avizovalo snahu zrenovovať objekt a zriadiť tu chýbajúce sociálne zariadenia. „Po ukončení verejnej súťaže začneme približne polovicu objektu rekonštruovať. Sprístupnenie nových verejných WC pre mužov, ženy a osoby so zdravotným postihnutím je naplánované ešte v priebehu tohto roka,“ priblížil aktuálny stav vedúci kancelárie primátora Pavol Tomašovič.

V lesoparku nainštalujú nové preliezky a drevené hracie prvky

Ďalšia plánovaná investičná akcia v Kamennom mlyne v podobe obnovy detského ihriska bude pravdepodobne zrealizovaná na jar budúceho roka. Podľa Tomašoviča trnavská samospráva chce priestory ihriska zrevitalizovať a zriadiť tu nové atypické preliezky a hracie prvky z dreva. „Termínovo nám to dnes vychádza tak, že po ukončení všetkých potrebných procesov by sa mohlo začať s inštaláciou jednotlivých prvkov najskôr až niekedy na jeseň, teda na konci sezóny. Logicky by bolo zbytočné umiestňovať preliezky do prírody pred zimou, preto dnes situácia vyzerá tak, že nové ihrisko bude verejnosti k dispozícii na jar,“ skonštatoval.

Ulož ako PDF
Napísal 24. mája 2011 15:04. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V Kamennom mlyne pribudnú verejné toalety, do roka obnovia detské ihrisko”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.