reklama

V Kamennom mlyne sprevádzkovali nové verejné toalety

Nové verejné toalety v Kamennom mlyne v minulých dňoch sprístupnili verejnosti. Vďaka rekonštrukcii objektu sú návštevníkom rekreačnej zóny prístupné toalety pre ženy, mužov aj imobilných občanov. Okrem rekonštrukcie interiérov a inštalácie nových sociálnych zariadení mesto zmodernizovalo aj fasádu prízemnej budovy. Vstup na toalety bude bezplatný.

Mesto investovalo do renovácie objektu 35-tisíc eur. Objekt spravuje Správa kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava.

Zrekonštruovaná budova v Kamennom mlyne

V priebehu augusta budú verejné toalety prístupné denne od 10. do 12. a od 12. 30 do 18. hodiny. V septembri budú toalety otvorené počas pracovných dní od 14. do 17. hodiny, cez víkendy dopoludnia od 10. do 12. h, popoludní od 12. 30 do 17. hodiny.

V prípade nepriaznivého počasia bude objekt zatvorený.

Ďalšia plánovaná investičná akcia v Kamennom mlyne v podobe obnovy detského ihriska v lesoparku vedľa amfiteátra bude pravdepodobne zrealizovaná na jar budúceho roka.
Podľa slov vedúceho kancelárie primátora mesta Pavla Tomašoviča trnavská samospráva chce priestory ihriska zrevitalizovať a zriadiť tu nové atypické preliezky a hracie prvky z dreva. „Termínovo nám to v súčasnosti vychádza tak, že po ukončení všetkých potrebných procesov by sa mohlo začať s inštaláciou jednotlivých prvkov najskôr v priebehu jesene, teda na konci sezóny. Logicky by bolo zbytočné umiestňovať preliezky do prírody pred zimou, preto dnes situácia vyzerá tak, že nové ihrisko bude verejnosti k dispozícii na jar,” skonštatoval.

Ulož ako PDF
Napísal 2. augusta 2011 13:04. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V Kamennom mlyne sprevádzkovali nové verejné toalety”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.