reklama

V Kamennom mlyne sprevádzkovali nové verejné toalety

Nové verejné toalety v Kamennom mlyne v minulých dňoch sprístupnili verejnosti. Vďaka rekonštrukcii objektu sú návštevníkom rekreačnej zóny prístupné toalety pre ženy, mužov aj imobilných občanov. Okrem rekonštrukcie interiérov a inštalácie nových sociálnych zariadení mesto zmodernizovalo aj fasádu prízemnej budovy. Vstup na toalety bude bezplatný.

Mesto investovalo do renovácie objektu 35-tisíc eur. Objekt spravuje Správa kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava.

Zrekonštruovaná budova v Kamennom mlyne

V priebehu augusta budú verejné toalety prístupné denne od 10. do 12. a od 12. 30 do 18. hodiny. V septembri budú toalety otvorené počas pracovných dní od 14. do 17. hodiny, cez víkendy dopoludnia od 10. do 12. h, popoludní od 12. 30 do 17. hodiny.

V prípade nepriaznivého počasia bude objekt zatvorený.

Ďalšia plánovaná investičná akcia v Kamennom mlyne v podobe obnovy detského ihriska v lesoparku vedľa amfiteátra bude pravdepodobne zrealizovaná na jar budúceho roka.
Podľa slov vedúceho kancelárie primátora mesta Pavla Tomašoviča trnavská samospráva chce priestory ihriska zrevitalizovať a zriadiť tu nové atypické preliezky a hracie prvky z dreva. „Termínovo nám to v súčasnosti vychádza tak, že po ukončení všetkých potrebných procesov by sa mohlo začať s inštaláciou jednotlivých prvkov najskôr v priebehu jesene, teda na konci sezóny. Logicky by bolo zbytočné umiestňovať preliezky do prírody pred zimou, preto dnes situácia vyzerá tak, že nové ihrisko bude verejnosti k dispozícii na jar,” skonštatoval.

Ulož ako PDF
Napísal 2. augusta 2011 13:04. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V Kamennom mlyne sprevádzkovali nové verejné toalety”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.