reklama

Do rozpočtu sa dostalo nové detské ihrisko v Kamennom mlyne aj parčík pri univerzite

Rozpočet mesta Trnava počíta v roku 2012 v programovej položke Zeleň s dvoma väčšími investičnými akciami. Obe už pred časom avizovali predstavitelia mesta.

V Kamennom mlyne plánuje mestská samospráva postaviť nové detské ihrisko na mieste súčasného dreveného detského ihriska. Súčasťou investície v predpokladanej hodnote 39-tisíc eur bude aj realizácia spevnených plôch, výsadba novej zelene či inštalácie ohniska.


Detské ihrisko v Kamennom mlyne získa novú tvár

Mesto Trnava chce v roku 2012 zrealizovať aj tzv. Univerzitný parčík v priestore dnešného parkoviska pri Trnavskej univerzite.

Súčasťou investičnej úpravy územia bude odstránenie jestvujúcich povrchov a podkladových vrstiev parkoviska, vybudovanie centrálneho odpočívadla s fontánou a malým pódiom pre malé javiskové formy, nové chodníky, osvetlenie, sadové úpravy a jednoduchý závlahový systém,“ špecifikuje plánovanú investíciu mestský rozpočet na budúci rok.
Prepokladaná investícia na tento projekt má dosiahnuť 340-tisíc eur.

Ulož ako PDF
Napísal 16. decembra 2011 1:05. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Do rozpočtu sa dostalo nové detské ihrisko v Kamennom mlyne aj parčík pri univerzite”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.