reklama

V poli horela úmyselne zapálená dodávka bez evidenčného čísla

Požiar dodávkového automobilu likvidovali v utorok večer trnavskí hasiči pri osade Podbor medzi obcami Suchá nad Parnou a Košolná.

Auto sa podľa slov hovorcu KR PZ v Trnave Ivana Peťka nachádzalo v poli a neboli pri ňom žiadni ľudia.

Foto: HaZZ Trnava

„Na mieste udalosti zasahovali siedmi príslušníci HaZZ v Trnave. Veliteľ zásahu si na miesto požiaru vyžiadal príslušníkov polície. Po likvidácii požiaru hasiši skontrolovali vozidlo termokamerou, prezreli aj okolie kvôli možnému výskytu zranených osôb. Nikoho však nenašli. Auto nemalo žiadne evidenčné čísla, neboli nájdené ani doklady od vozidla,“ informoval Peťko.

Materiálna škoda spôsobená požiarom bola odhadnutá na 3000 eur, príčinou vzniku požiaru bolo úmyselné zapálenie.

Ulož ako PDF
Napísal 22. júna 2011 8:30. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.